Як записати музику з фільму.

Для перекодування відео в аудіофайли існує безліч невеликих і безкоштовних програм. Однією з найбільш зручних з них є відео-редактор VirtualDub, за допомогою якого можна легко і швидко записати музику з фільму у форматі mp3.
Вам знадобиться
  • Стаціонарний комп'ютер (ноутбук, нетбук), відео-редактор VirtualDub 1.9.9.1.
Інструкція
1
Відкрийте необхідний відеофайл в редакторі VirtualDub. Для цього з меню «Файл» (розташованому в лівому верхньому кутку вікна програми) виберіть команду «Відкрити відеофайл ...». У діалоговому вікні, виберіть файл, з яким ви будете працювати в редакторі (той, з якого буде вирізатися музика). Для цього клікніть двічі на назву файлу.
2
Позначте в відеофайлі початок фрагмента, з якого буде вилучатись музика. Для цього відшукайте необхідний фрагмент допомогою повзунка, який розташований у нижній частині програми. Відкрийте меню «Редагувати» і виберіть вкладку «Встановити початок відбору».
3
Позначте в відеофайлі кінець фрагмента, з якого буде вилучатись музика. Скористайтеся повзунком при пошуку необхідного кадру в відеофайл. Визначивши кінець фрагмента, в меню «Редагування» виберіть команду «Встановити кінець відбору». Після цієї операції, в нижній частині вікна (під повзунком) ви побачите обраний вами фрагмент відіофайла.
4
Виберіть з меню «Аудіо» вкладку «Пряма копія потоку». Ця операція запобіжить перетворення звуку при збереженні. Іншими словами, потік аудіоданих буде збережений в такому ж форматі, як і в відіофайле.
5
Збережіть музику з фільму. Для цього відкрийте меню «Файл», виберіть команду «Зберегти WAV ...». У діалозі виберіть шлях збереження, вкажіть ім'я аудіофайлу. Потім, натисніть кнопку «Зберегти». На збереження піде якийсь час.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на процес збереження аудіофайлу. У діалоговому вікні «Статус VirtualDub» буде відображатися етап, на якому знаходитися процес збереження. Так, у разі передчасного закриття програми відео-редактора, аудіо дані будуть втрачені.
Корисна порада
Для того щоб визначити початок і кінець фрагмента, з якого буде вилучатись музика, швидко і зручно, скористайтеся кнопками «End» і «Home», розташованими на клавіатурі комп'ютера. Початок фрагмента позначте, натиснувши на кнопку «Home», а кінець - «End».