Як зробити машину для вуличних гонок.

Якщо ви вирішили додати у ваше життя адреналіну за допомогою вуличних гонок , приготуйтеся до великої роботи над власним автомобілем. Доведеться багато чого поміняти, замінити і купити. Але якщо вас це не лякає, ознайомтеся з основними моментами переробки авто і приступайте до роботи.
Інструкція
1
Почніть з нутрощів автомобіля. Якою б не була ваша машина зовні, для гонок в першу чергу важливо, яка вона всередині. Підберіть двигун для вашого автомобіля. Це, мабуть, найголовніше. Найкраще, якщо це буде новий, а не бу агрегат, з великим числом кінських сил і побудований на гібридній основі. Це найкраще поєднання ціни, якості та терміну служби.
2
Замініть амортизатори і колінвал. Гонки і звичайна їзда не мають між собою практично нічого спільного. І якщо при крейсерській їзді якість цих двох деталей не настільки важливо, в даному випадку це особливо важливо. Маючи потужний двигун, але слабкий каркас, ваш автомобіль «подужає» максимум 4-5 гонки. До того ж, це не безпечно.
3
Купіть саму хорошу гуму, яку зможете знайти. Зчеплення з дорогою - важлива складова перемоги в гонці. Уявіть, наскільки прикро програти лише через те, що вас занесло на останньому занадто крутому повороті. Ще обидней, якщо вас занесло через неякісну гуми, на якій ви зекономили.
4
Почніть перетворювати машину зовні. Це не найголовніше, мало впливає на можливості автомобіля (хоча бічні обода і спойлер теж вносять свій вклад в керованість і швидкість машини). Але «прокачаний» автомобіль і виглядає як переможець. Тому відмовляти від зовнішнього тюнінгу теж не слід.
5
Замовте бічні крила і обода, а також спортивний бампер, кришку капота і інші гоночні аксесуари. Не замовляйте деталі з дешевого, але важкого пластика або металу. Намагайтеся, навпаки, полегшити машину, а не навантажити. Проконсультуйтеся, який спойлер краще поставити на ваш автомобіль, щоб він не шкодив, а, навпаки, позитивно позначився на характеристиках машини.
6
Замовте аерографію, яка дозволить виділити ваш автомобіль. Не наносіть перший-ліпший сподобався вам малюнок, знайдений в мережі. Постарайтеся придумати щось своє, що допомогло б виділити вашу індивідуальність і характер вашого авто.