Як визначити хостинг у сайту.

Під хостингом розуміється послуга розміщення файлів на сервері або віддаленому комп'ютері, який має безперебійний доступ до інтернету. Сьогодні словом «хостинг» називають також інтернет-компанії, які надають такі послуги, в основному, для розміщення сайтів в мережі.
Інструкція
1
Різні компанії надають також зовсім різні види хостингу з набором опцій, необхідних для певних потреб. Чим більше CMS (система управління сайтом) вимагає опцій, дискового простору, трафіку, захисту, тим дорожче обходиться утримання сайту адміністратору (творцеві сайту). Найчастіше хостинг оплачується 1 раз в месяц.Хостінг-компанію, на серверах якої розміщений той чи інший сайт, можна спробувати дізнатися за записами в DNS і WHOIS (по тому, якій організації належить IP). Для цього потрібно знайти детальний сервіс WHOIS, що визначає параметри сайту. Хорошим прикладом служить сайт whois-service.ru.
2
Зайдіть на http://whois-service.ru і на головній сторінці в полі «Введіть бажане доменне ім'я» пропишіть адресу сайту, про який хочете дізнатися інформацію, після чого натисніть клавішу "Enter" .Ви побачите внизу інформацію про домен. В полях "nserver" вказуються NS-адреси. Вони належать хостинг-центрам. Так, адреса ns1.ihc.ru означає, що сайт розташований на хостингу IHC (ihc.ru), а адреса ns1.logol.ru показує, що сайт знаходиться на хостингу Logol (logol.ru), і так далі.
3
Якщо в NS-адресах ви не знайшли потрібної інформації, або хостинг за такою адресою просто не існує, перейдіть за посиланням "ip lookup" в шапці сайту whois-service.ru, або, перейдіть за адресою http://whois-service.ru/lookup/.После цього повторіть те ж саме: введіть адресу досліджуваного сайту в спеціальну рядок і натисніть "Enter" .Перед вами з'явиться повна інформація про IP-адресу, який прив'язаний до домену. Цей IP надається хостингом. У рядку "descr" ви знайдете юридична назва компанії, що надає віртуальну майданчик для сайту. Ввівши назву в будь-який пошуковик, наприклад google.ru або yandex.ru, ви знайдете на першій сторінці пошуку сайт хостинг-компанії, на якій розташований сайт.
Якщо інформація, розміщена на одному з ресурсів, вас не влаштовує або якимось чином ображає, а спроби зв'язатися з адміністраторами сайту залишаються безуспішними, ви можете безпосередньо зв'язатися з хостинг-провайдером . Щоб дізнатися компанію, яка постачає послуги хостингу даного ресурсу, досить скористатися будь-яким з whois сервісів.
Інструкція
1
Whois дозволяє отримати інформацію про зареєстроване домені. Сервіс виведе дані про власника імені, його контактні дані і NS, до яких ресурс прив'язаний.
2
Перейдіть на будь-який з ресурсів, що дозволяють дізнатися дані про власника домену. Для цього відкрийте вікно браузера і введіть у будь-якій пошуковій системі запит whois. Одними з найбільш популярних сервісів є whois-service і whois.net. Також деякі веб-майстри вставляють форму для перевірки на свій сайт.
3
Введіть адресу ресурсу, хостинг якого ви хочете дізнатися, натисніть клавішу Enter або кнопку Ок. На екран буде виведена інформація про домен, яку вказав власник при реєстрації. У рядку nserver вказано NS, використовуваний для прив'язки адреси до сервера. Ці дані належать компанії. Якщо nserver має вигляд ns1.hosting.ru, друга частина адреси hosting.ru буде вказувати на ім'я провайдера.
4
Введіть отриманий адресу в адресний рядок браузера і ви будете переадресовані на сайті хостера.
5
Якщо whois виводить адреси NS, безпосередньо не вказують організацію, на серверах якої розташований сайт, можна воспользоватсья використовуваним IP-адресою. Іноді він виводиться в рядку справа від найменування nserver, проте нерідко сервіс просто не показує ці дані. Щоб отримати IP, перейдіть в меню «Пуск» Windows. У рядку пошуку програм введіть запит cmd і запустіть консоль.
6
Введіть таку команду: ping адрес_nsАдрес NS - адресу сайту, вказаний в полі nserver. Скопіюйте виведений на екран IP, після чого перейдіть на ресурс domaintools і вставте отримане значення. На екран буде виведений власник IP, який безпосередньо вказує на найменування хостинг-провайдера.
Зверніть увагу
інофрмації, яку виводить whois запит, не можна вважати 100% актуальною. Багато веб-майстри не вказують достовірні дані під час реєстрації домену, або дані просто втрачають актуальність через зміну адреси проживання, телефону або e-mail власника.