Як включити тоновий режим. Тоновий режим це.

Режимов набору телефонного номера існує всього два - імпульсний і тоновий. На всіх стаціонарних телефонах в Росії за замовчуванням використовується імпульсний режим. Тоновий може знадобитися, якщо вам потрібно вибрати який-небудь варіант відповіді за допомогою цифри, наприклад, при дзвінку в call-центр. Тоді автоматичний голос попросить вас спочатку перевести телефон у тоновий режим.
Вам знадобиться
  • інструкція до телефонного апарату
Інструкція
1
Першим ділом визначте режим, який у вас вже використовується. Зробити це просто - якщо, набираючи номер, ви чуєте клацання (кількість клацань дорівнює числу, відповідному набираемой цифрі), то режим імпульсний. Тоновий режим характеризується звуками різної висоти - тонами, які можна почути при натисканні кнопок з цифрами.
2
Важливо, чи підтримує ваш телефон режим тонового набору номера. Старі дискові телефони можуть працювати тільки в імпульсному режимі. Також буває, що телефонна станція, до якої підключений ваш номер, стара і аналогова, тому вона функціонує лише в імпульсному режимі. Це значить, що вам не вдасться змінити його на тоновий. Але в більшості випадків сучасні телефони можуть працювати і в тоновом, так і імпульсний.
3
Практично всі телефонні апарати (приблизно 90%) переключаються у тоновий режим дуже просто - потрібно лише натиснути кнопку «зірочка» - (*). Зазвичай з решти 10% більша частина апаратів має на клавіатурі кнопку TONE або ТОН, яка змінює режими набору номера.
4
Якщо ваш телефон з невеликої кількості тих апаратів, у яких настройка проводиться винятковим і незвичайним чином, вам доведеться знайти інструкцію до нього і прочитати, як перевести телефон у тоновий режим. Але такі моделі зустрічаються вкрай рідко.
Зверніть увагу
Набираючи номер зі стільникового телефону, пам'ятайте, що в стільникового зв'язку використовується тільки тоновий режим набору номера, так що перекладати нічого н буде потрібно.
Корисна порада
Якщо вам часто доводиться набирати номер, де потрібно перехід у тоновий режим, а у вас телефон, в якому для цього дії слід вчинити складну послідовність натискань кнопок, то ви можете внести всю комбінацію в пам'ять. Тоді, щоб змінити режим, вам потрібно буде всього лише набрати номер з пам'яті апарату, а це набагато простіше, ніж запам'ятовувати послідовності або завжди тримати під рукою інструкцію.