Як намалювати фараона.

Єгипетський фараон вважався рівним богам і тим самим ставав містичної і сакральної особистістю. Щоб передати цей антураж богочеловека, вершителя доль і мудрого владики своїх земель, варто трохи попрацювати над зображенням його рис і правильно розставити акценти.
Інструкція
1
Шукайте натхнення у фотографіях саркофагів і ієрогліфах самих єгиптян. Цих матеріалів більш ніж достатньо в інтернеті, так що вам залишається тільки відібрати вподобані. Якщо ж ви орієнтуєтеся на героя якого-небудь фільму, найкраще почитати про нього в історичних довідниках, так як голлівудські фараони далекі від своїх прототипів.
2
Наприклад, Клеопатра відома як жінка, здатна зачарувати будь-якого чоловіка. У сучасних фільмах вона показана довгоногої і стрункою. Проте насправді вона була низькорослої і повненької. Цариця, дійсно, могла зачарувати будь-кого, але при цьому вона не була сучасним ідеалом краси.
3
Оберіть позу фараона . Визначившись з тим, як приблизно же виглядав ваш фараон, потрібно вирішити буде він стояти або сидіти. Найпростіше, мабуть, зобразити владику, що сидить на троні.
4
Накидайте ескіз: як будуть розташовуватися ноги по відношенню один до одного, де закінчується трон і в якому становищі перебувають кисті.
5
Надайте величності персони фараона. Цього можна домогтися наступними речами: витягніть малюнок. Має вийти відчуття, що ви як би дивіться знизу вгору на величезну могутню статую. «Втисніть» трон в стіну. Величезний фараон, що сидить на троні, стане свого роду частиною цієї могутньої стіни, а вона, навпаки, буде доповнювати його образ.
6
Намагайтеся не допускати плавних ліній в зображенні фараона. Його підборіддя, вилиці, краєчки очей - все напружене і «заточене». Це важлива особливість, яка відрізняє єгипетський малюнок від багатьох інших.
7
Підведіть очі фараону і убрався в золото. Насправді макіяж, який зараз ви можете часто побачити на обличчі зірок панк-рок музики, кілька тисяч років тому прикрашав особи єгипетських владик. І, як вже було відмічено, кращі ювеліри виготовляли золоті обручі на руки і ноги фараона. Також золото носилося на шиї, ліктях і поясі.
8
Погляд фараона не несе, як правило, в собі, ні гніву, ні болю, ні милості. Він не емоційний. Всім своїм виглядом він показує, що знаходиться над світом емоцій і не витрачає час на нього.