Як створити свій щоденник безкоштовно.

У наш час власний онлайн щоденник , іменований також блогом, не веде хіба що дуже лінивий або зайнятий чоловік. Обзавестися цим ресурсом може будь-хто. Для цього потрібно лише вибрати платформу для щоденника, пройти реєстрацію і почати регулярно розміщувати пости.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як у вітчизняному сегменті інтернету, так і на світових ресурсах більш ніж достатньо варіантів для розміщення своїх майбутніх одкровень, в тому числі і безкоштовно. У ряді соціальних мереж, наприклад, популярному Живому Журналі, користувач за вибором може завести демо-акаунт з деякими обмеженнями (наприклад, на розміщення контекстної реклами в блозі) або ж розширений, за який доведеться трохи раскошеліться.Наряду з функціоналом треба враховувати популярність ресурсу, зручність інтерфейсу, наявність мовного бар'єру, присутність спільнот з тематики блогу (особливо важливо, якщо щоденник планується для самопросування автора) і ряд інших чинників.
2
Після вибору платформи потрібно зареєструватися на тій, якій віддано перевагу. Заповнення реєстраційних форм на таких ресурсах складності зазвичай не представляє, а багато поля факультативні, обов'язкових же до заповнення мінімум.Как і при будь онлайн реєстрації, буде потрібно діючий адресу електронної пошти для зв'язку з адміністрацією ресурсу, отримання повідомлень, відновлення пароля і т. П.
3
Особливу увагу слід приділити назвою щоденника, особливо якщо він присвячений певній темі, а не загальним одкровень із серії "про все і ні про що" .Нередко нік за замовчуванням стає елементом адреси блогу. Ідеальний варіант, коли він пов'язаний з тематикою, якій ви плануєте присвятити майбутній ресурс. Можна також обмежитися своїм реальним ім'ям (чи варто світити свої персональні дані в інтернеті, вирішувати кожному) і різними похідними від нього або ніком, під яким ви вже відомі іншим користувачам мережі.
4
На більшості платформ ви відразу після реєстрації можете вибрати для свого блога дизайн, оптимальні тип і величину шрифту та інші параметри. Краще спробувати кілька варіантів. Це дозволить і зупинитися на оптимальному, і потренуватися в роботі з інтерфейсом сістеми.Но буде зайвим також подивитися арсенал тегів на предмет додаткових до передбачених в інтерфейсі системи можливостям оформлення щоденника.
5
Нарешті, по завершенні реєстрації від вас вимагається тільки розмістити перший пост, а потім регулярно (бажано хоча б два-три рази на тиждень, але в цілому залежить від настрою автора, особливо якщо немає планів по монетизації блогу) поповнювати онлайн щоденник новими одкровеннями.
Щоденник в інтернеті, або, якщо бути точніше, блог (від англ. Blog, weblog, - мережевий щоденник), має практично кожен десятий користувач інтернету. Хтось часто пише, і його блог стає поряд зі ЗМІ, хтось раз на місяць вішає пару фотографій, для себе, або для вузького кола друзів. В принципі, не важливо, які у вас цілі, тому як в будь-якому випадку, мати особистий блог зайвим не буде. Сервісів по хостингу блогів досить багато, давайте виділимо серед них два принципово різних варіанти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Один з найстаріших і найбільш відомих сервісів онлайн-щоденників - система livejournal.com, горезвісний «ЖЖ», про який зараз, напевно, тільки ледачий не слишал.Здесь все просто. Заходимо на http://www.livejournal.com (або .ru), в горизонтальному меню вибираємо пункт «Створити акаунт». Далі заповнюємо невелику форму, придумуємо логін (точніше - ім'я користувача, під яким ви будете створювати записи і писати коментарі, потім email, пароль, деякі особисті дані і, нарешті, тиснемо кнопку «Створити акаунт». Якщо все гаразд, на пошту прийде підтвердження реєстрації, після чого ви зможете перейти до налаштувань вашого новенького журналу. У налаштуваннях необхідно буде придумати назву для журналу, визначити його зовнішній вигляд (є великий список готових тем оформлення, вибирайте будь-яку), заповнити сторінку інформації про себе, вибрати аватар ( тут він називається юзерпік) і ... Загалом-то, все. Приступати до наповнення журналу, ділитися думками, додавати цікаві журнали в стрічку друзів і т.п.
2
Принципово інший спосіб створити щоденник в інтернеті - це запустити його самостійно, не користуючись мережами на зразок livejournal або blogspot. Даний спосіб, скоріше, підійде веб-ентузіастам, які в змозі купити домен і замовити хостинг. Ці заходи необхідні, однак створювати сайт вам не знадобиться. Більшість сучасних хостинг-компаній безкоштовно пропонують користувачеві ряд попередньо встановлених програм-CMS, серед них найчастіше зустрічаються Joomla і Wordpress. Ось саме Wordpress нам і потрібен. Зайдіть в контрольну панель вашого хостингу, перейдіть в розділ з ПЗ (або CMS) і встановіть в якості головної CMS движок Wordpress (це - всього один клік, за часом установка займає хвилину і проходить автоматично). Готово. Переходьте на сайт, задавайте адміністраторський логін і пароль, в самому Wordpress вибирайте тему оформлення (існують тисячі безкоштовних і вельми симпатичних тем), ставте додаткові модулі, прибирайте непотрібні, словом - зробіть ваш блог таким, як вам хочеться. Після цього можна буде приступати до його наповнення. Перевага даного варіанту в практично необмежених можливостях розширення та індивідуальної настройки, плюс - ви самі господар свого блогу, адміністратор і творець в одній особі.
Зверніть увагу
Створення власного блогу на базі Wordpress вимагає певних знань в області адміністрування сайту за допомогою CMS. Однак сам движок забезпечений великим описом, і практично до кожного вбудованих модулів, плагіну або темі оформлення йде в комплекті докладна інструкція.
Корисна порада
Якщо розглянуті варіанти вам не до душі, зверніть увагу на мережеві блог-сервіси diary.ru і blogspot.com