Як дізнатися систему свого компа. дізнатися свою систему.

Кожна операційна система Windows випускалася в різні роки і має свої переваги і недоліки. З випуском кожної нової редакції її можливості розширюються, а управління стає все більш простим і зручним. Дізнатися версію системи на вашому комп'ютері дуже просто.
Інструкція
1
На комп'ютерах з операційною системою Windows Vista/Windows 7 перше, що потрібно зробити - це зайти в системну папку «Мій комп'ютер». Вона може розташовуватися на робочому столі у вигляді ярлика. Клацніть по ярлику два рази лівою клавішею миші, щоб відкрити папку.
2
Якщо папки «Мій комп'ютер» на робочому столі не виявилося, швидше за все, вона закріплена у пуску. Натисніть клавішу «Пуск» внизу екрану і в правій колонці знайдіть «Мій комп'ютер». Зазвичай цей пункт розташовується між документами та панеллю керування.
3
Після того, як ви зайшли в системну папку «Мій комп'ютер», клацніть правою кнопкою миші на порожньому просторі папки. В випав контекстному меню виберіть завершальний пункт, який називається «Властивості» - клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші.
4
Перед вами з'явиться системне вікно під назвою «Перегляд основних відомостей про комп'ютер». В розділі «Видання Windows» вказана версія Windows і її тип (наприклад, "Windows 7 Домашня розширена" або "Windows Vista Максимальна"). Нижче, в рядку «Тип системи» ви можете побачити розрядність операційної системи: 32 або 64 біта.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP або версія операційної системи Microsoft видавництвами нижче (Windows ME, Windows 98 і т.п.), зайдіть в «Пуск» і знайдіть пункт «Виконати» ("Run"). У різних версіях Windows він розташовується в різних місцях. У вікні запуску програми введіть команду dxdiag в рядок "Відкрити" і натисніть клавішу "OK". Через кілька секунд запуститься засіб діагностики DirectX, в головному вікні якого буде позначена ваша операційна система і її битность, а також білд (номер збірки).