Як позбутися від котячої шерсті. приготування телячих ребер.

Багатьом власникам кішок доставляє дискомфорт линяє шерсть свого улюбленця. І боротися деколи з цією проблемою досить складно. Тим більше прикро, коли шерсть потрапляє на одяг, адже позбутися її вкрай важко. Але навіть у таких випадках не варто опускати руки, адже існує досить багато способів прибрати шерсть в будинку.
Інструкція
1
З перших днів появи кошеня в квартирі необхідно якомога частіше проводити суху і вологе прибирання, інакше незабаром весь будинок буде заповнений шерстю. Якщо у вас в квартирі є килими, то їх обов'язково потрібно вичищати як простий щіткою, так і спеціальною насадкою, яка встановлюється на пилососі. Для того, щоб прибрати шерсть з меблів, її спершу потрібно вичистити щіткою, а потім протерти вологою ганчіркою. Підлоги бажано ретельно мити, бо на них шерсть найскладніше помітити. Особливу увагу при збиранні приділяйте кутах, адже в них найчастіше накопичується весь котячий хутро.
2
Крім меблів і килимів від котячої вовни страждає ще й одяг. Щоб захистити ваш гардероб, ви можете придбати спеціальні пакети або чохли. Також по одязі можна провести мокрими долонями або липким валиком (він продається в будь-якому спеціалізованому магазині).
3
Але перш за все, важливо правильно доглядати за твариною. З дитинства привчений до регулярного вичісування кіт буде абсолютно спокійно реагувати на догляд за його шерстю. В іншому випадку подорослішав і не звиклий до розчісування улюбленець вкрай агресивно відреагує на цю процедуру, а все, чого ви досягнете - подряпані руки. У зоомагазинах пропонується величезний асортимент гребінців і пристосувань для догляду за тваринами, які допоможуть зробити розчісування більш безпечним і безболісним. Набагато зручніше вичісувати кішку удвох: одна людина тримає і заспокоює тварину, в той час як другий швидко проводить цю процедуру. В результаті улюбленець переживе значно менше стресу, а ви будете почувати себе впевненіше і спокійніше.
4
Особливо важливо доглядати за твариною в період линьки. Протягом даного часу кішку потрібно розчісувати як мінімум два рази на тиждень і регулярно прибирати мертві волоски вологими долоньками. Щоб тварина менше линяло, йому потрібно підбирати правильний щоденний раціон. У магазинах ви знайдете спеціальні корми і вітаміни, які будуть допомагати зростанню хорошою, м'якою і здоровою вовни. А на літній період ви можете постригти свого улюбленця, це не тільки зменшить ваші клопоти по будинку, але і допоможе вихованцеві комфортно пережити цей час.
Домашні вихованці приносять не тільки радість спілкування, а й клопоти. Тварини, особливо довгошерсті, часто линяють, залишаючи волосся на килимах, меблях, одязі. Як боротися з цією проблемою?
Інструкція
1
Котячу шерсть з сорочок, брюк та спідниць прибирайте валиком з липкою стрічкою. Вони продаються в галантерейних магазинах і супермаркетах. Проведіть клейкою насадкою по поверхні одягу. Волоски залишаться на ній. Повторюйте дії до повного очищення. На валику накручено кілька шарів липкої стрічки, якщо верхній забрудниться - відірвіть його. У магазинах можна придбати змінні насадки, що не витрачаючись на новий валик.
2
Позбутися від вовни кішки на одязі можна за допомогою скотча. Відмотайте стрічку довжиною 30-40 см. Візьміть її кінці в обидві руки. Приклейте скотч на одяг, разладьте стрічку. Різким рухом відкріплюйте. На липкою поверхні залишаться пил, смітинки і котяча шерсть.
3
З меблів з тканинної і велюрової обшивкою котячу шерсть добре прибирає пилосос з Вибронасадка. Рухомі щетинки підчіплюють навіть найдрібніші волоски і відправляють їх в сміттєзбірник. Цей же спосіб відмінно підійде для очищення килимів і Палас.
4
З шкіряних меблів котячу шерсть прибирайте вологою ганчіркою. Щоб не залишалося розводів, використовуйте спеціальну рідину для чищення. Якщо потрібного засобу немає, видавіть в чашку води половину лимона. Змочуйте ганчірку в розчині і протирайте поверхні. Плям і смуг не залишиться, а меблі заблищить, як нова.
5
Вологе прибирання квартири допоможе позбутися від шерсті на ламінат, паркет, лінолеумі. Використовуйте швабру з насадкою з пористої губки. Її нерівна структура захопить навіть найдрібніші волоски.
6
Щоб кішки не залишали шерсть на предметах інтер'єру, вичісуйте випали волоски гребінцем з загнутими кінчиками. Знайти таку можна в зоомагазині. Робити це потрібно щодня. Персидських кішок в період линьки розчісують 2-3 рази на добу. Тоді вся шерсть залишиться на щітці, а меблі та одяг будуть у повному порядку.