Як зробити кулю в кулі. Як зробити палячку з кульки.

Хочете своїми руками прикрасити приміщення або готуєте оформлення для заходу, а може просто захотіли свята в душі? Прикраса кулями один з найпростіших способів здійснити задумане. Але щоб урізноманітнити і внести родзинку в ваш декор скористайтеся новою ідеєю - зробити кулю в кулі.
Вам знадобиться
  • прозорі кулі розміром побільше і кулі більш щільною текстури, яскраві, можна у формі сердечка або звірка.
Інструкція
1
Маленький яскравий куля згорніть у трубочку і акуратно вставте в великий прозорий шар. Горловину кульки-начинки залиште зовні і притримуйте.
2
Насосом надійти більший кулю приблизно наполовину, не забувайте притримувати горлечко маленької кульки, інакше ваш куля в кулі може перетворитися в тряпочку в кулі. Міцно тримайте обидва горлечка куль і вставляйте насос у внутрішній кольоровий кульку.
3
Надуйте маленький кулю до потрібного вам розміру. Величина кулі в кулі залежить тільки від ваших побажань і задумки: можна надути його впритул до великого кулі, а можна залишити зовсім маленьким.
4
Якщо вам здається, що переборщили з розміром внутрішнього, то можете додати об'єму зовнішньому шару.Теперь акуратно зав'яжіть обидва горлечка в один загальний вузол. Якщо хочете надати динаміку шарам - зав'язуйте кожне горлечко окремо, тоді внутрішній кулька буде «танцювати» у великій.
5
Можна зробити шар-сюрприз, для цього до маленького кульці насипте конфетті і дрібно нарізаною фольги. Якщо велику кулю лопне, на гостей обрушиться різнокольоровий дощ.
6
Готовий кулю можна прикрасити бантом або посадити на паличку зі спеціальною розеткою. Можна прикріпити їх до спеціального каркаса, щоб вийшла арка. Такий варіант може підійти для весільного прикраси.
7
Так само ці кулі можна надути гелієм і тоді вони будуть парити в повітрі. У цьому випадку можете просто прив'язати їх до всіх можливих місць в приміщенні. Чим більше і яскравіше ваші кулі в кулях, тим веселіше атмосфера. Зрештою, можна просто прив'язати гелієві кулі до стрічок і відправитися гуляти. Святковий настрій, підвищена увага і посмішки перехожих вам забезпечені!