Як змінити поштову скриньку. Як змінити пароль до ящика.

Змінивши основний адресу електронної пошти, багато користувачів стикаються з проблемою зміни поштової скриньки в використовуваних ними сервісах. В першу чергу це необхідно для того, щоб своєчасно отримувати важливі повідомлення сервісу.
Вам знадобиться
  • Адреса нової електронної пошти, доступ до особистого кабінету сервісу.
Інструкція
1
Для того, щоб змінити старий адресу електронної пошти в якомусь сервісі на новий, користувачеві необхідно виконати ряд певних дій. Спочатку необхідно авторизуватися на сервісі, використовуючи логін і пароль. Після того, як авторизація користувача буде завершена, необхідно перейти до особистих налаштувань. Зазвичай в подібне меню веде посилання «Мій кабінет», «Мій профіль» або ж «Особистий кабінет».
2
Опинившись в особистому кабінеті, необхідно знайти меню «Змінити особисті дані». Після того, як користувач буде переадресовано на сторінку зміни особистої інформації, в поле «E-mail» потрібно стерти старий адресу електронної пошти і на його місці вписати новий. На завершення операції необхідно зберегти всі зміни, натиснувши на відповідну кнопку. Таким чином, користувач зможе змінити поштову скриньку.
3
Деякі сервіси при зміні адреси пошти передбачають підтвердження операції, за допомогою переходу користувача по посиланню, яке висилається на раніше вказану адресу e-mail. Після виконання всіх дій, не забудьте перевірити вміст своїх поштових скриньок на предмет нового повідомлення з відповідним змістом від сервісу. Якщо листа підтвердження пошти немає, значить, сервіс не передбачає подібної операції і ваш e-mail був змінений на новий.