Як включити вебку на ноутбуці. де в ноут включити вебку.

Веб-камера являє собою не що інше, як звичайну камеру низького дозволу, вбудовану в панель ноутбука над екраном або в спеціальний пристрій-тримач. Класичні дозволу веб-камер становлять 0.3, 1.3, 2.0 і 3.2 мегапікселя.
Інструкція
1
Веб-камера дозволяє спілкуватися користувачам комп'ютерів за допомогою спеціального програмного забезпечення не тільки голосом і в текстовому режимі, але ще й через «відеофонів». Завдяки високошвидкісним каналам, користувачі будуть бачити один одного на екранах своїх комп'ютерів в режимі реального часу. Найпопулярніша програма для відеофонії, і при цьому абсолютно безкоштовна, називається Skype. Іноді вона не подає сигнал з камери, озвучуючи помилку, що пристрій відключено. Включається веб-камера так.
2
Зайдіть в «Пуск» або «Мій комп'ютер» і виберіть «Панель управління». В відображенні значків в панелі управління виберіть «Дрібні значки» (для власників Windows Vista/7). На екрані відобразяться всілякі ярлики для управління комп'ютером. Знайдіть ярлик «Диспетчер пристроїв» і запустіть його, двічі клацнувши лівою клавішею миші.
3
Перед вами відкриється системне додаток «Диспетчер пристроїв». Воно відображає в древовидном форматі всі встановлені в комп'ютер пристрої, у тому числі плати і периферію. Всі пристрої згруповані по цілям призначення і виконання певних функцій. Знайдіть у цьому списку «Пристрої обробки зображень». Даний пункт розташовується зазвичай в самому кінці.
4
Якщо до комп'ютера не підключено якась фотоапаратура або мобільний телефон, в пристроях обробки зображень після подвійного клацання мишею відобразиться веб-камера зі значком у вигляді опущеною вниз стрілки на ярлику. Двічі клацніть по ярлику веб-камери, щоб зайти в властивості і управління пристроєм. У головній вкладці «Властивості» вікна, що з'явилося виберіть кнопку «Включити». У спливаючому вікні про підтвердження включення веб-камери натисніть «Далі», потім "OK". Через кілька секунд веб-камера буде включена.