Як змінити пароль в пошті. Як захистити підключення до інтернету.

Щоб змінити пароль від поштової скриньки, треба розуміти загальну послідовність дій. На різних поштових сервісах все робиться приблизно однаково, важливо тільки проявити увагу.
Вам знадобиться
  • - старий пароль і логін від пошти
Інструкція
1
Зайдіть на сайт вашого поштового сервісу. Введіть логін і старий пароль від пошти, щоб зайти всередину поштової скриньки.
2
Знайдіть посилання "Налаштування" і клацніть по ній лівою кнопкою мишки. Якщо не вдасться виявити таку посилання, спробуйте знайти посилання "Властивості", - там теж можуть бути різні настройки поштової скриньки.
3
Знайдіть посилання "Змінити пароль" і клацніть по ній мишкою. По-іншому ця посилання може називатися "Змінити пароль", - зміст той же самий.
4
Введіть новий пароль, - якщо необхідно, зробіть це двічі. Просто дотримуйтеся порад, розташованим в цьому розділі. Як правило, тут же треба ввести і старий пароль від пошти, щоб підтвердити своє право на зміну пароля.Іспользуйте для пароля неочевидну послідовність літер і цифр, яку складно підібрати. Чи не застосовуйте прізвища, дати народження та т.д.
5
Натисніть кнопку "Зберегти зміни". В деяких випадках ще потрібно ввести зображені на малюнку букви та цифри, - щоб підтвердити, що кнопку натискає людина, а не комп'ютерна програма-робот.После всіх цих дій можна увійти в пошту з новим паролем.
Зверніть увагу
Не варто використовувати один і той же пароль на різних сайтах інтернету. Для безпеки необхідно скрізь придумувати різні паролі. Адже ніхто не використовує один ключ від вхідних дверей будинку, на роботі і в машині. Для кожних дверей є свій замок і ключ. Точно так само і з сайтами в інтернеті.
Корисна порада
Після зміни пароля не забудьте зберегти новий пароль в надійному місці. Може здаватися, що ви його і так не забудете. Але якийсь час в пам'яті буде спливати старий пароль, а нова інформація має властивість швидко забуватися.