Як розкроїти спідницю-олівець. розкроїти з джинсів спідницю.

Якщо ви ще зовсім новачок у шитті, але у вас є бажання зробити річ своїми руками, то найбільш підходящий варіант - спідниця- олівець . Її крій не вимагає поглиблених знань, для неї не буде потрібно багато матеріалу, вона чудово підходить майже всім жінкам. А трошки змінивши викрійку, можна отримати безліч різних варіантів.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - сантиметр;
  • - лінійка;
  • - крейда;
  • - ножиці;
  • - нитки з голкою.
Інструкція
1
Перший крок - це придбання тканини. Для спідниці підійде будь-який матеріал, але початківцю майстру простіше використовувати стрейч, так як він дає можливість приховати дрібні недоліки при підгонці спідниці по фігурі.
2
Перш ніж приступити до розкрою, тканину треба продекатіровать, тобто забезпечити захист майбутнього виробу від усадки. Для цього вовняні і стрейчевие відрізи замочіть в теплій воді, обережно відіжміть, висушіть і добре пропрасуйте. Іншу тканину можна просто відпарити праскою.
3
Для розкрою спідниці необхідні мірки. Вимірюєте обсяг талії і об'єм стегон. При замірах сантиметр сильно не натягуйте, щоб він не врізався в тіло, але і щоб сильно не провисав.
4
Для визначення ідеальної довжини спідниці найкраще встати перед великим дзеркалом в тому взутті, яку ви плануєте носити з готовою спідницею і прикласти відріз до талії. Так, піднімаючи або опускаючи тканину, ви виберете для себе оптимальну довжину.
5
Наступний етап: складіть тканину по частковій і розріжте на дві половинки. Це передня і задня частина майбутньої спідниці. Для простоти крою їх пропонується робити рівновеликими, а потім розміщенням виточень підігнати по фігурі.
6
Далі необхідно скласти шматок навпіл по частковій, знизу залишити на подгибку 3 см, провести за допомогою крейди і лінійки горизонтальну лінію. Це буде низ спідниці.
7
Від цієї лінії відміряти довжину вироби і провести лінію, перпендикулярно дольовій згину. Це буде талія.
8
Потім необхідно провести перпендикуляр лініях низу і талії і відміряти на ньому зверху відстань приблизно 20-25 см (залежно від вашого зростання). Тут проходитиме лінія стегон.
9
Від середини згину тканини по лінії талії відкласти чверть від мірки об'єму талії, додати ще 2 см на виточку. Зробити мітки. По лінії стегон - чверть мірки об'єму стегон.
10
Акуратно навскоси з'єднати ці точки. Можна прикласти стару спідницю, щоб цей зріз був більш плавним.
11
Тепер необхідно визначитися з виточенням. Розташовувати її треба приблизно посередині лінії талії. Глибина 2 см, висота - близько 8 см. Потім при першій примірці можна буде її підкоригувати.
12
Перед розкриємо булавками сколоти обидва шматка тканини між собою, склавши їх обличчям всередину.
13
Тепер можна проводити розкрій по намічених лініях. Обов'язково врахувати по 1,5 см припуски на шви.
14
Після цього можна змітати спідницю, приміряти і підігнати по фігурі.