Як зберігати біжутерію. тримач для сережок своїми руками.

Ще кілька років тому будь-яка модниця обмежувалася декількома браслетами і парочкою сережок. Однак з кожним роком кількість прикрас зростає і їх ставати складніше зберігати. І в один прекрасний момент дівчина розуміє, що сережки загубилися, намиста порвалися, коли їх намагалися дістати, а знайти потрібний комплект практично неможливо. Та й зовнішній вигляд починає псуватися - перли і каміння тьмяніють, металеві деталі змінюють свій колір і так далі. Саме тому до зберігання біжутерії потрібно підходити з максимальною увагою.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо у вас мало прикрас, то їх можна зберігати в скриньці. Бажано, щоб її стінки були оброблені оксамитом, а також було декілька відділень. В одне ви можете скласти перли, в інше - золото, в третьому - дерев'яні прикраси і так далі. Якщо прикрас ставати багато, то вийняти їх, не витративши багато часу на розплутування, практично неможливо. З такої ситуації можна вийти наступним чином.
2
Тримач для сережок легко зробити своїми руками - для цього вам знадобитися груба канва, знайти яку можна в будь-якому текстильному магазині. Повісьте її на вішалку з прищіпками для брюк. До канви з легкістю можна причепити будь-яку сережку, будь вона на гвіздочках або на душком. Таке пристосування найкраще повісити в шафу, але пам'ятайте про те, що гачки повинні знаходитися біля стінки, щоб не пошкодити одяг.
3
Крім того ви можете зробити ще один тримач, який буде не тільки зберігати сережки, але й прикрашати інтер'єр вашої кімнати. Під час прогулянки постарайтеся знайти гілку, яку можна поставити в стійку вазу. На цю гілку розвісьте всі свої сережки. Особливо творчі особистості можуть прикрасити тримач, наприклад, пофарбувати його в який-небудь колір.
4
Для любительок невеликих сережок відмінним виходом буде формочка для льоду. Якщо в кожну з комірок покласти по сережці, то вони будуть надійно захищені, а знайти необхідну буде ще легше.
5
Намиста можна зберігати на вішалці для краваток (найкраще, щоб держатель був з гумовим покриттям).
6
Манекени для прикрас - це невеликі лялечки з великою кількістю гачком. Вони відмінно підходять для зберігання браслетів, проте намиста вішати на них небажано, інакше тримач стане нестійким.
7
Якщо кілька прикрас складаються в один контейнер, то їх краще всього складати природними кільцями, щоб не пошкодити волосінь.