Як вибрати магнітолу в машину.

Магнитола включена в стандартну комплектацію будь-якого автомобіля. Однак далеко не кожен водій задоволений звичайним обладнанням, тому більшість намагається знайти найбільш сучасний пристрій, який буде володіти кращими характеристиками і електронікою. У магазинах представлена величезна кількість різноманітних моделей і недосвідченого людини цей асортимент може заплутати. За допомогою деяких порад ви зможете з легкістю впоратися з покупкою магнітоли в машину .
Інструкція
1
Спершу необхідно звернути увагу на відтворювані формати. Буває, що, купуючи магнітолу зі стильним дизайном і відмінними характеристиками, ви з часом можете зіткнутися з проблемою, що пристрій не зможе відтворити нові формати файлів. CD/DVD приводу в такому випадку буде недостатньо. Рекомендується купувати магнітолу з можливістю зчитування інформації з HD носіїв і Blue-ray.
2
Іноді люди купують магнітолу з простим індикатором, який може відображати лише назву та номер пісні. Але зараз великою популярністю користуються моделі, оснащені графічним матричним індикатором, на якому відображається як текстова, так і графічна інформація. Наприклад, гучність або настройки еквалайзера. Крім того, якщо ви хочете максимально зручну у використанні магнітолу, то вам підійде модель з екраном. Це дозволить не тільки з легкістю встановлювати настройки, а й переглядати відео.
3
Необхідно вибрати якомога більш зручну панель управління, щоб вона не відволікала вас від дороги. Але в теж час важливий і дизайн, він не повинен вас дратувати. Також рекомендується перевірити наявність функції регулювання яскравості.
4
Практично кожен автомобіль оснащений спеціальним роз'ємом для підключення магнітоли - ISO-коннектером. Швидше за все, ви не зіткнетеся з проблемою установки нового пристрою. Але бувають і винятки. Тому перед покупкою бажано ознайомитися з документацією до вашого автомобіля.
5
Наявність тюнера з діапазоном від 80 до 110 МГц буде достатньо, так як більшість радіостанцій ведуть мовлення в FM діапазоні. Магнітола може володіти функцією RDS, що дозволить їй відображати текстову інформацію, передану по радіо. Деякі моделі можуть мати спеціальну регулювання чутливості.
6
Найчастіше магнітоли стають здобиччю автомобільних злодіїв. Щоб застрахувати себе від таких випадків, бажано придбати пристрій, який володіє можливістю від'єднання передній панелі.