Як заховати дроти на стіні. заховати нову проводку в корковій підкладці в стіні.

Після покупки нового житла відразу ж постає питання про ремонт, адже зовнішній вигляд вашого житла - це одна з найголовніших складових сімейного вогнища. Багато довіряють ремонт будівельним компаніям. Проте це дуже затратно, і необхідно постійно стежити за якістю виконуваних робіт. Тому доцільніше зробити ремонт своїми руками. Одним з основних кроків при ремонті є установка проводки. Як її зробити непомітною?
Вам знадобиться
  • Інструменти, цемент, перфоратор, гвоздики дужки.
Інструкція
1
Насамперед, складіть план-креслення розташування розеток, вимикачів і побутових приладів. Це знадобиться для того, щоб продумати, як заховати всі дроти . На кресленні відзначте точки, звідки буде йти провід і де він повинен закінчитися. Також слід помітити місця, де будуть дроти від самої побутової техніки. Не завжди є можливість сховати їх за меблями, тому, можливо, доведеться прибирати їх в стіну.
2
Є кілька способів, як зробити проводку непомітною. Один з них - це вкладання проводів в струмочки. Струмочками називають невеликі поглиблення в стіні. Їх розмір повинен перевищувати розмір укладаються проводів в півтора-два рази. Накресліть на самій стіні контур розташування майбутнього струмочка. Після цього акуратно видовбати струмочок за допомогою перфоратора або стамески і молотка. Намагайтеся робити все максимально акуратно, щоб випадково не відколоти зайві шматки стіни. Після цього обробіть внутрішню поверхню струмочка, щоб надати їй більш гладку форму. Тепер ви можете укласти всередину дріт і акуратно замазати його цементом. Після всього цього стіну доведеться зашпаклювати.
3
Однак далеко не всім хочеться псувати стіни, роблячи в них струмочки, так як це дуже складна процедура. Також можна заховати дроти під плінтуси. Для цього потрібно згідно з планом розрахувати місця, де в плінтусі будуть зроблені отвори для виведення проводів назовні. Закріпіть провід по периметру кімнати за допомогою маленьких скобочек або цвяшків. Врахуйте, що в плінтусі з внутрішньої сторони повинні бути жолобки для проводів, щоб плінтус чітко прилягав до стику. Після укладання й закріплення проводів приміряйте плінтуси, якщо все чітко підходить, то встановіть плінтуси і виведіть дроти в отвори.
4
Якщо дроти не потрібно капітально ховати, то можна їх просто замаскувати під інтер'єр. Наприклад, обклеїти або пофарбувати в колір навколишніх речей. Також можна зробити додаткові легкі елементи інтер'єру, де будуть розташовуватися дроти. Тут все залежить від вашої винахідливості і фантазії. Потрібно лише пам'ятати, що дроти повинні бути розташовані так, щоб на них не впливали зовнішні фактори.
Корисна порада
Всі роботи проводите, попередньо підготувавши приміщення, щоб не зіпсувати предмети інтер'єру сміттям.