Як відправити фото в листі. Як зробити посилання на фото в листі.

Зараз практично всі обмінюються певною інформацією через інтернет, у тому числі і медійної. Після свят, цікавих поїздок або просто відмінного дня, який вдалося зафіксувати на камеру, користувачі інтернету скидають щасливі моменти один одному через різні інтернет-сервіси. Одним з таких сервісів є email.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно завести поштовий ящик. Безкоштовних поштових сервісів сьогодні більше, ніж риби в океані. Найбільш популярними з них є: Mail.ru, Яндекс.Почта, поштовий сервіс Рамблера, пошта від Google (Gmail). Розгляньте дії на пріемере пошти на Майл.ру т.к. процедура ідентична фактично у всіх інтерфейсах. Отже, вводимо в адресному рядку свого браузера http://mail.ru. Потім тиснемо в лівому блоці кнопку реєстрація і уважно вводимо реєстраційні дані. Якщо всі дані були введені вірно, по закінченні процесу реєстрації, вас перенаправляють в заведений поштовий ящик.
2
Отже, введіть в адресному рядку свого браузера http://mail.ru. Потім натисніть в лівому блоці кнопку реєстрації і уважно введіть реєстраційні дані. Якщо всі дані були введені вірно, по закінченні процесу реєстрації вас перенаправляють в заведений поштовий ящик.
3
Зайшовши в пошту, ви побачите у верхній частині сайту посилання «Написати листа». Натисніть на неї, і тоді ви потрапите на сторінку відправки листа.
4
Далі переходите безпосередньо до самого прикреплению фотографії до вашого листа. Знайдіть і натисніть на кнопку «Прикріпити файл». Після того, як ви виберіть необхідну фотографію, вона буде прикріплена до вашого листа.
5
Залишається лише ввести email адресата і відправити йому повідомлення, в якому міститься ваша фотографія.