Як бути відповідальним у всьому.

Відповідальних людей цінують, і вони завжди успішні. Вони легко рухаються по кар'єрних сходах, вони все встигають вдома, і у них багато друзів. Але не переживайте, стати відповідальною людиною не складно, потрібно лише трохи попрацювати над собою.
Інструкція
1
По-перше, купіть собі зручну записну книжку. Це може бути і телефон, головне, щоб вам було зручно швидко туди що-небудь записати і потім швидко знайти будь-яку інформацію. Телефон зручніше тим, що там можна виставити звукове нагадування, а записна книжка підійде, якщо ви краще сприймаєте інформацію, записану ручкою або олівцем на папері. Уявляйте ті дії, які записуєте в записну книжку, так вони краще відкладаються в голові.
2
По-друге, щоранку аналізуйте свій день згідно записнику. Перегляньте всі важливі події, дні народження друзів і родичів, пам'ятні дати. Перегляньте ще раз всі призначені зустрічі, розставте грамотно пріоритети між сім'єю і роботою.
3
По-третє, продумайте людей, з якими ви зустрічалися напередодні, про що ви з ними розмовляли, може бути, вони вас просили про що то. Перегляньте всі виклики на телефоні за останні дні.
4
По-четверте, позбудьтеся від страхів, особливо перед всім новим. Це допоможе вам стати більш відповідальною людиною. Будьте чесними, не бійтеся нового. Є вірне вислів: наскільки чесний чоловік, настільки і відповідальний.
5
По-п'яте, стати більш відповідальною людиною дозволить відповідальність за все у своєму житті. Усвідомте для себе, що все залежить тільки від вас, і все у ваших руках.
6
По-шосте, намагайтеся ставитися до кожної людини, яка вас оточує, як до найважливішого для вас. Нехай навіть насправді це не так, зате ви справите прекрасне враження, вас будуть любити, з вами будуть бажати спілкуватися. І повірте, невеликі промахи вам будуть прощати, навіть якщо в чомусь в силу якихось обставин ви проявите невелику безвідповідальність.
7
Ну і останнє: не ставитеся до відповідальності як до вантажу зобов'язань. Не можна жити в постійному тиску, не зациклюйтеся на тому, що ви безвідповідальні. Ярлик, який вам подарував хтось із вашого товариства, має стати для вас лише необхідною підказкою в напрямку вашого подальшого життя. Впевненість у собі, розуміння себе і розстановка пріоритетів допоможе вам стати на ще один щабель вище у вашому саморозвитку.
Зверніть увагу
Подумайте про тих, хто вам говорив про вашу безвідповідальності. Зробіть їм подарунки, нехай невеликі, адже найчастіше людям не вистачає вашої уваги.