Як відкрити святкове агентство. Як відкрити агентство свят.

Раніше на весілля, дитяче свято або на корпоратив, як правило, просто запрошували ведучого. Зараз, з появою святкових агентств, ця сфера послуг вийшла на більш серйозний рівень. Святкове агентство - бізнес прибутковий, але в ньому існує досить жорстка конкуренція, як між самими агентствами, так і між агентствами і добре зарекомендували себе приватниками.
Інструкція
1
Найголовніше, що вам знадобиться для створення святкового агентства - зв'язки з людьми, які мають акторські таланти і можуть і хочуть розважати людей. Вони зазвичай мають потрібний для цього реквізит (костюми, подарунки для конкурсів). Організація свят може бути тільки частиною вашого бізнесу. Адже є ще святкова атрибутика, наприклад, букети для наречених, оформлення ресторанів.
2
Ви можете спеціалізуватися на певних святах (наприклад, на весіллях) або відкрити багатопрофільне агентство. Останній варіант є більш вигідним. Але для цього буде необхідно підтримувати зв'язок з великою кількістю ведучих, які бубут брати участь в організації дитячих свят, корпоративів. На останні нерідко запрошують зірок естради, тому має сенс найняти менеджера, який працював би з ними.
3
Організаторам свят та оформлювачам не потрібен офіс для роботи. Тому вам знадобиться зовсім невелике приміщення - для зустрічей з клієнтами, бухгалтерії, менеджерів. Переговори з клієнтами зазвичай відбуваються в офісі агентства, тому бажано, щоб до вашого приміщення було легко під'їхати.
4
На перший час вашому агентству буде достатньо 2-3 ведучих і стількох же оформлювачів. Всі вони будуть працювати віддалено. Оплачувати їхню працю потрібно буде в відрядній формі (за кожен проект). Крім них вам знадобиться найняти бухгалтера (можна за сумісництвом) і менеджера, який буде шукати клієнтів і зустрічатися з ними, а також обговорювати роботу з виконавцями. Бажано, щоб у менеджера був досвід роботи в подібній сфері послуг.
5
Просувати святкове агентство слід за допомогою інтернету (контекстна реклама вашого сайту, групи в соціальних мережах) і по телефону. Останнє знадобиться лише на перший час, оскільки через кілька місяців після початку вашої роботи клієнти будуть дізнаватися про вас по "сарафанне радіо". Для оповіщення фірм можна найняти додатковий персонал.
6
За законом будь-який бізнес потребує державної реєстрації. Найпростіший шлях - зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Ви можете зробити це в податковій інспекції за місцем прописки. Державне мито за реєстрацію складе 800 рублів.