Як намалювати голову дракона.

Жодна книга, написана в жанрі фентезі і жоден фентезі-фільм не обходяться без участі драконів. Здавна вони вважаються символами фантастичного світу і незмінно фігурують в старовинних легендах. Ви без зусиль можете навчитися малювати голову дракона в різних ракурсах, щоб створити атмосферу фентезі у своїх малюнках або прикрасити дружню листівку оригінальним способом.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати голову дракона в профіль, нанесіть на папір в першу чергу декілька допоміжних напрямних ліній.
2
Намалюйте довгасті обриси голови дракона, сужающейся у напрямку до щелепи, в розширеній частині голови намалюйте круглий контур щоки, а трохи попереду щоки на верхньому контурі голови прорисуйте вузький горизонтальний овал надбрівної дуги.
3
З розширеної частини голови проведіть вигнуту S-образну лінію, щоб намітити шию. Також намітьте точкою місцерозташування очі.
4
Зробіть форму малюнка більш чіткою - обведіть щелепу і відкрийте рот дракона, прорисуйте об'ємну ніздрю, деталізуйте обриси очі. Намітьте основний вигин надбрівних дуг по допоміжних лініях і починайте деталізувати обриси шиї.
5
Всередині очі намалюйте зіницю, а потім зробіть голову дракона об'ємніше і реалістичніше - прорисуйте складки шкіри, відзначте місця, де у дракона виступають зуби, опрацювати області світла і тіні. Затіните вигини шиї, додайте луску або перетинки, а на голові прорисуйте невеликі ріжки. Луску на внутрішній стороні шиї намалюйте велику, а на зовнішній - дрібну. Сгладьте стики між шиєю і головою.
6
Також ви можете спробувати намалювати голову дракона не в профіль, а повернену на три чверті. Форма і побудова голови залишається таким же, як і колись, але тепер змінюється ракурс огляду. Намалюйте вигнуту шию, а від верхнього краю шиї прорисуйте контур голови, яка повернена в праву діагональ.
7
Домалюйте щоку і надбрівні дуги. Як описувалося вище, деталізуйте дракона, прорисуйте світло і тінь, зробіть його більш живим і характерним, додайте деталей.
Зверніть увагу
Як намалювати голову людини. Поетапний малюнок голови. Голова людини складається з багатьох елементів. Тому правильно малювати голову людини досить складно. Це важче, ніж малювати руку. Ми розглянемо спосіб полегшує малювання голови. У цьому поетапному уроці малювання Ви навчитеся як намалювати голову дорослої людини крок за кроком.
Корисна порада
Малюємо голову. Хрест або точка перетину бровной лінії і середньої лінії особи є ключовою точкою структури голови. Вона визначає місце плану особи на кулі, або кут, під яким можна побачити обличчя. Це дуже помітно на моделі або копії. Проводячи лини верх і вниз, отримуємо середню лінію голови. Від цієї лінії ми намалювали дві сторони обличчя і голови.