Як знизити витрати на підприємстві.

Будь-яке підприємство вигідно тоді, коли його доходи більше, ніж витрати. Але іноді рівень прибутку починає падати. Щоб підприємство не стало збитковим і не збанкрутувало, необхідно скоротити витрати . Це вимушена міра, яка дозволить продовжити роботу організації.
Інструкція
1
Якщо на підприємстві виконують роботу приходять співробітники, першим ділом відмовтеся від їх послуг. Навчіть співробітників у штаті виконувати цю роботу і постав їм це в обов'язки. Можливо, вам знадобиться відправити працівників на курси або семінари, але ці витрати скоро окупляться.
2
Якщо є співробітники, які погано виконують свою роботу або вони не завантажені на роботі повністю, звільніть їх. Посадові обов'язки розподіліть на інших робочих з невеликим підвищенням їх окладу. Це дозволить істотно знизити витрати підприємства і добре мотивує співробітників, що залишилися на більш якісну роботу.
3
Якщо ви орендуєте приміщення, спробуйте переговорити з орендодавцями і добитися зниження оплати. Можливо, вони підуть вам назустріч, якщо ви обговоріть тривалі терміни оренди. Спробуйте підшукати приміщення дешевше. Якщо знайдете з істотною різницею, перевезіть виробництво на нове місце.
4
Спробуйте знайти постачальників сировини з більш вигідними умовами. Або проведіть переговори з уже наявними. На зустрічі повідомте, що ви знайшли партнера з більш вигідними цінами. Але у вас вже налагоджену співпрацю. І якщо постачальник знизить ціну, ви не будете розривати договір.
5
Розгляньте варіант зі зміною якості сировини та витратних матеріалів. Наприклад, якщо у виробництві ви використовуєте картон, то можна перейти на варіант з меншою щільністю без шкоди для якості продукції. Зменшіть витрати на упаковку товару.
6
Проконтролюйте витрати на господарські потреби. Скоротіть їх. Наприклад, придбайте більш дешевий порошок для миття підлог. Або купуйте простіші канцтовари. Навчіть співробітників економити електроенергію і воду. Постарайтеся скоротити кількість браку на виробництві. Для цього можна затвердити штрафні санкції для співробітників, з чиєї вини він був допущений.
7
Контролюйте витрата канцтоварів, господарських товарів. Не секрет, що в деяких організаціях частину речей йде разом із співробітниками додому. Не допускайте таких ситуацій. Якщо співробітникам оплачується мобільний зв'язок, перевіряйте їх рахунки. Якщо буде виявлено порушення, скоротіть ці витрати.
Зверніть увагу
Чи не знижуйте якість виготовлених товарів. Інакше клієнти можуть перестати їх купувати. А відновити попит дуже складно.
Корисна порада
Підходьте до питання зниження витрат комплексно. Тоді результат з'явиться дуже скоро.