Як друкувати наклейки. кабель для прошивки китайського телефону nokia.

Написи на баночках з прянощами і соліннями або корінцях папок, позначки на коробочках з матеріалами для рукоділля - для всього зовсім не обов'язково використовувати папір і клей. Набагато зручніше буде використовувати наклейки , зроблені за допомогою принтера і самоклеющейся паперу. Крім того, таким же чином можна зробити і сувенірні наклейки, щоб порадувати дитину зображеннями героїв його улюблених мультиків.
Вам знадобиться
  • - лазерний або струменевий принтер
  • - самоклеючий папір формату А4
  • - картинка для створення наклейки
  • - графічний редактор
Інструкція
1
Відкрийте будь-який добре відомий вам графічний редактор, наприклад, CorelDrow.Определіте приблизний розмір потрібних вам наклейок, а так само те, скільки наклейок ви хочете розташувати на одному аркуші потрібного вам формату, наприклад А4. Для того, щоб вам було легше з цим розібратися, візьміть чистий аркуш і накресліть на ньому прямокутник того розміру, в якому ви хотіли б бачити наклейку. Або виміряйте предмет, для якого призначається наклейка, наприклад, баночку для прянощі. Припустимо, вам потрібна наклейка розміром 5 на 5 см.
2
Як з'ясувати, скільки таких наклейок може поміститься на лист? Розмір листа А4 - 21 на 29,7 см. Відніміть з висоти і ширини листа по одному сантиметру - їх не варто брати до уваги, оскільки більшість принтерів залишає при друку поля близько 5 мм з кожного краю. У вас залишиться 20 на 28,7 сантиметрів. Розділіть решту ширину листа на ширину наклейки - 20/5 = 4. Це означає, по ширині в лист ви можете укласти п'ять наліпок. Виконайте те ж саме з висотою аркуша і висотою наклейки. У даному прикладі по висоті ви можете укласти в лист п'ять наліпок, при цьому залишиться 3,7 см зайвих.
3
Створіть у графічному редакторі прямокутник розміром з вашу майбутню наклейку. Задайте прямокутнику тонку обведення, що відрізняється від основного фону наклейки. Розробіть макет першого наклейки - виберіть фон, нанесіть на нього напис, додайте картинку, якщо потрібно.
4
Якщо наклейки будуть однотипними, створюйте макети решти наклейок на основі макета першої. Скопіюйте його і внесіть до нього всі необхідні зміни. Або, якщо всі наклейки повинні бути однакові, просто копіюйте макет необхідну кількість разів. Розташовуйте ваші наклейки впритул один до одного - так їх зручніше буде розрізати.
5
Як тільки лист буде заповнений, виводите його на друк. Поставте в ваш принтер лист самоклеющейся паперу. При цьому стежите за тим, щоб не переплутати лицьову сторону листа, на якій повинна виконуватися друк і захисний шар, який відклеюється перед нанесенням наклейки на поверхню. Якщо у вас струменевий принтер, то покласти в нього лист потрібною стороною не складе труднощів. А ось до деяких лазерні принтери потрібно класти листи лицьовою стороною вниз, так як при друку вони перевертають папір. Якщо ви друкуєте на звичайному папері, то над цим можна не замислюватися. А от у випадку з "самоклейкой" помилка призведе до псування листа.
6
Відправляючи лист до друку, виберіть у діалоговому вікні принтера потрібну різновид папери, тобто "Наклейки". Правильно вкажіть формат (у разі розглянутого прикладу - А4) і орієнтацію аркуша - книжкову або альбомну.
7
Розріжте надруковані наклейки за допомогою ножиць або офісного різака.
Зверніть увагу
Кольори наклейки на вашому моніторі і на друці можуть відрізнятися один від одного.
Корисна порада
Не розміщуйте наклейки впритул до краю листа - як уже було зазначено вище, принтер залишає при друку по краях поля близько 5 мм. Частина наклейки, потрапила в ці поля, що не буде видрукувана.