Як тримати столові прилади.

Столовий етикет є комплекс хороших манер, яких дотримуються під час трапези. У різних культурах існують відмінності в манерах поведінки за столом, але загальні правила єдині для всіх вихованих людей.
Інструкція
1
Відповідно до правил етикету столові прилади, розташовані праворуч від тарілки, необхідно брати і тримати правою рукою, а те, що лежить зліва, - лівою. Ложку під час їжі прийнято тримати між великим і вказівним пальцями правої руки, після закінчення трапези її слід покласти в тарілку. Суп зачерпуйте з тарілки ложкою у напрямку до себе, злегка нахиляючи її. Ручку ложки тримайте великим і вказівним пальцями, спиратися вона при цьому повинна на середній палець.
2
Користуючись одночасно і виделкою, і ножем, вилку тримаєте в лівій руці, а ніж - у правій. Ручку цих приладів тримайте великим, вказівним і середнім пальцями, вона при цьому впирається в долоню. Навіть якщо потрібно докласти додаткові зусилля, щоб розрізати їжу, не дозволяється класти пальці на ребро ножа або зубці вилки. Вилку і ніж тримайте в руках горизонтально над тарілкою весь час, навіть у ті моменти, коли використовується тільки вилка. Якщо прилади необхідно відкласти під час їжі, їх слід покласти по краях тарілки або хрест-навхрест на неї, щоб рука ножа дивилася вправо, а вилки - вліво. Ручки ножів, виделок і ложок тримаєте таким чином, щоб не торкатися тих частин, які стикаються з їжею. Після закінчення трапези ніж і виделку покладіть поруч на тарілку.
3
Обробляючи на частини картопля і овочі, вилку тримаєте в лівій руці, а ножем притримуйте їжу. Омлети їжте без ножа, тримаючи вилку в правій руці. Пюре їжте наступним чином: тримаючи вилку зубцями вгору, ножем накладайте на неї невелику порцію. Картопляну соломку пробивайте зубцями вилки і насаджують глибше за допомогою ножа.
4
У класичному варіанті м'ясні страви слід їсти, тримаючи ніж з виделкою постійно в руках. Американський варіант наказує, розрізавши м'ясо ножем і виделкою на дрібні шматочки, відкласти ніж на правий край тарілки, а вилку перекласти в праву руку і приступити до їжі.
Правила етикету за столом чітко описують, як правильно тримати виделку, ложку і ніж. Одна справа приймати їжу вдома, де ви приховані від чужих поглядів. Але зовсім інша справа, коли ви знаходитесь в гостях або на світському прийомі. Якщо ви неправильно поводитеся зі столовими приборами, вони можуть стати вашими ворогами замість того, щоб вам допомагати.
Інструкція
1
Коли ви сідаєте за стіл, слід звернути увагу на його сервіровку. Всі прилади і посуд в ідеалі стоять на своєму місці і грають кожен свою роль, що допоможе не заплутатися вам під час їжі. Правильне і вміле використання предметів сервіровки передбачає їх використання за прямим призначенням. Запам'ятайте, що всі столові прилади, будь то ножі або вилки, повинні знаходитися праворуч від тарілки. Беруть їх і під час їжі тримають правою рукою. Відповідно, прилади, що знаходяться зліва від тарілки беруть лівою рукою. Якщо десертні прилади лежать на столі ручками вправо, їх потрібно брати правою рукою, а ті, що розташовані ручками вліво - лівою.
2
Ніж слід тримати таким чином, щоб кінець ручки ножа упирався прямо в долоню правої руки. При цьому великий і середній пальці тримають початок ручки ножа за боки, вказівний палець знаходиться зверху ручки. При відрізанні шматка їжі цим пальцем тиснуть на ручку ножа. Інші пальці слід зігнути в сторону долоні.
3
Вилку правильно потрібно тримати зубцями вниз і в лівій руці так, щоб кінець її ручки трохи упирався в долоню. При цьому великий і середній палець повинні тримати виделку за її ребро, а вказівний - зверху, притискуючи вниз ручку вилки. Інші пальці злегка зігнуті і притиснуті до долоні.
4
Дрібні шматочки їжі і деякі гарніри до риби або м'яса (картопляне пюре, наприклад) виделкою їсти неможливо. В таких випадках їй можна користуватися як ложкою, перевертаючи вилку зубами вгору таким чином, щоб на середньому пальці у вас лежала плоска частина почала ручки вашої вилки. При цьому ручка повинна упиратися своїм кінцем в вказівний палець, а точніше, в його основу. Самим вказівним пальцем вилку притримують зі свого боку, а зверху - великим. Інші пальці знову ж притиснуті до долоні. Їжу в даному випадку підхоплюють виделкою, допомагаючи при необхідності кінчиком ножа.
5
Ложку прийнято тримати в правій руці: кінець її ручки лежить на підставі вказівного, а її початок - на середньому пальці. Великим пальцем ложка притискається до середнього пальця зверху, а вказівним вона дотримується збоку.
6
Під час прийняття їжі вилку з ножем потрібно тримати під нахилом до страви. Якщо тримати ці предмети перпендикулярно блюду, вилку може вислизнути з ваших рук. Тоді шматочки їжі можуть полетіти на скатертину.
7
Якщо блюдо можна обробити на шматочки без застосування ножа, то до такої страви подається тільки вилка, а тримають її правою рукою.