Як придумати красиву підпис.

Підпис , придумана в юності, залишиться на все життя. Нехай і з незначними змінами. Тому поставитися до вибору підпису потрібно з усією відповідальністю. Адже те, як людина підписується, видає і його характер, і амбіції. Підпис обов'язково повинна відображати особистість власника, а не просто бути красивим вензелем. До того ж вона має бути «зручною», щоб її легко було повторити без змін. Але при цьому потрібно домогтися високої індивідуальності підписи, щоб її неможливо було підробити.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка.
Інструкція
1
Якщо за службовим обов'язком доводиться підписувати велику кількість документів, користуйтеся просто прізвищем. Якщо такий варіант не зовсім вас влаштовує, відсікаючи від прізвища останню букву або навіть декілька. Замініть їх розчерком. Занадто довга підпис свідчить про занудності і прискіпливості. Коротка, навпаки, про квапливості.
2
Якщо ви - дівчина і плануєте вийти заміж і поміняти прізвище, візьміть за основу підписи ім'я та по батькові. Тоді ви зможете користуватися підписом і після заміжжя.
3
Зверніть увагу, як підписуються старші родичі та знайомі (наприклад, викладачі). Спробуйте відтворити їх підпис. Можливо, якась із них вам сподобається, і ви просто скористаєтеся їй. І зовсім не обов'язково прізвища власника підпису і ваша повинні збігатися або починатися на одну букву. Пофантазуйте! Замініть букви, трохи видозмінити саму підпис, додайте цікавий розчерк. Будьте уважні - цей елемент багато розповість про ваш характер. Так, розчерк над підписом видасть людини марнославного, під підписом - самолюбивого. Перекреслюють підпис скромні, самокритичні. Пам'ятайте, що велика кількість «прикрас» у вигляді завитків каже про нещирість і деякої хвалькуватості.
4
Попросіть ваших друзів, подруг або родичів допомогти вам. Дайте кожному з них можливість проявити творчі здібності та фантазію. Нехай вони придумають кілька варіантів вашої можливої підпису. Після проаналізуйте отримані варіанти. Можливо, серед них буде підпис, яка повністю вас влаштує. А може, ви з'єднаєте разом кілька варіантів.
5
Якщо всі ці способи вибору підпису так і не привели до бажаного результату, зверніться за допомогою до людини, підпис якого вам подобається і творчі здібності не викликають сумнівів. Може бути, це буде хтось із ваших знайомих. Попросіть його створити вам підпис. Також можна скористатися послугами зі створення підпису, пропонованими в Інтернеті. Крім того, існують спеціальні програми по створенню підписів. Вибираючи окремі елементи, ви створите по-справжньому індивідуальну і красиву підпис.
Корисна порада
Придумав підпис, обов'язково потренуйтеся її виконувати. До підпису потрібно звикнути. Як кажуть, набити руку.