Як відсвяткувати старий Новий рік.

Старий Новий рік відзначається з 13 на 14 січня. Він завершує святковий марафон, що стартував в ніч на 31 грудня. Спеціальних вихідних в цей день не передбачено, але в багатьох сім'ях його відзначають також весело, як Новий рік і Різдво.
Інструкція
1
У деяких регіонах досі збереглася традиція на старий Новий рік одягатися в маскарадні костюми і ходити колядувати по сусідах. У Мордовії це свято навіть має свою назву усеньке. Молодь вбирається в яскраві кольорові хустки і старовинні картузи, на вулицях водять хороводи, співають пісні. Чому б не перейняти цю традицію і не адаптувати її для міських умов? Збирайте рідних і знайомих, вигадуйте забавні вбрання і вирушайте у двір. Прикрашайте дерева мішурою і гірляндами, грайте в сніжки, ліпіть сніговиків. Цей спосіб проведення часу хороший тим, що взяти участь у забавах можуть як діти, так і дорослі. Спільні ігри об'єднують сім'ю, до того ж буде можливість подружитися, нарешті, з сусідами.
2
Якщо галасливі свята набридли, проведи старий Новий рік вдома. Приготуйте смачну вечерю, охолодіть шампанське. Посидьте з близькими за витончено сервірованим столом. Подивіться сімейні фотоальбоми. Обговоріть плани на найближчий рік. Сплануйте відпустки, поїздки до знайомих і родичів. Продумайте можливість покупки нової побутової техніки, автомобіля, заміського будинку. Такі вечори в колі родини допомагають структурувати задумане і вибрати найбільш дієві способи здійснення всіх планів.
3
Якщо сім'єю обзавестися ви ще не встигли, присвятіть цей вечір спілкуванню з друзями. Влаштуйте будинку гавайську вечірку. Нехай за вікном завірюха і холод, в кімнатах будуть квіти і яскраві коктейлі. Пориньте ненадовго в тепле літо. Розвісьте на стінах фотографії з берегів Карибського моря. Приготуйте морепродукти, легкі овочеві салати і рис. Заважайте смачні лікери з шипучою содовою. Увімкніть запальну латиноамериканську музику. Скачайте в інтернеті відеокурс і навчитеся танцювати ломбаду. Гостям точно не захочеться залишати такий сонячний, літній будинок.