Як набрати тоновий режим. Як набрати в тональному режимі.

Існує два види набору номера телефону: тональний і імпульсний. Імпульсний набір використовувався в стаціонарних телефонах з дисковим циферблатом. В сучасних пристроях використовується тональний набір.
Інструкція
1
Найчастіше за замовчуванням використовується в настройках телефонів імпульсний режим . Його можна відрізнити від тонального по характерному тріску. В тональному режимі набору чується індивідуальний тон. Але при використанні автоинформатора вам потрібно натискати різні комбінації цифр, що неможливо в даному режимі набору. Щоб короткочасно включити тональний режим набору, натисніть «*», далі потрібну вам клавішу. Але при наступному дзвінку тональний режим буде вимкнено.
2
Щоб перевести імпульсний режим набору цифр в тональний, потрібно ознайомитися з інструкцією конкретного телефонного апарату. В телефонах Siemens Gigaset тональний режим включається при використанні наступної комбінації: натисніть клавішу виклику, далі викличте функцію, набравши "10". У меню, клікніть кнопку 1 (тональний режим).
3
В телефонах VoxteL, щоб використовувати тональний режим, натисніть кнопку «програмування», далі комбінацію клавіш «* -2-2». Після того як прозвучить сигнал, ще раз натисніть «*» і кнопку «програмування». Також в телефонах DECT на базі існує кнопка перемикання імпульсного режиму в тональний.
4
В сучасних телефонах Panasonic тональний режим включається на базі збоку. Просто пересуньте повзунок на режим «ТОН» (тональний режим набору цифр). В старіших моделях зайдіть в меню телефону, знайдіть пункт «Програмування викликів" і виберіть "Тональний режим набору клавіш». Врахуйте, що бувають винятки в настройках телефону. Якщо ви не знайдете даний пункт, ознайомтеся з інструкцією.