Як забронювати готель по інтернету.

Якщо ви їдете в закордонне відрядження або просто на відпочинок, то про бронювання готельного номера необхідно подумати завчасно. Кращий помічник в такій справі - інтернет.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет, кредитна карта
Інструкція
1
Є кілька спеціалізованих сайтів, що пропонують подібну послугу, але самий надійний і зручний з них - http://www.booking.com/. У базі даних цього сайту містяться дані більш ніж по ста п'ятдесяти тисячам готелів, розташованих по всьому світу.
2
Увійшовши на сайт, вибираємо російську мову і валюту тієї країни, куди ви збираєтеся їхати. В жовте віконце, розташоване зліва, необхідно ввести країну і місто, які ви хочете відвідати, дати заїзду та від'їзду, а також кількість осіб, які будуть проживати в готельному номері.
3
Після того натискання на кнопку "Пошук", сайт видасть вам список всіх готелів, де на вказаний вами час будуть вільні номери. Знайдені готелю ви зможете сортувати по безлічі критеріїв: по вартості, місцезнаходженням, рейтингу відвідувачів, кількості вільних місць, по "зірковості", типу готелю і надає їй послуги. Ви також зможете подивитися найпопулярніші готелі, і почитати відгуки тих, хто знімав там номера.
4
Вибравши вподобану готель , уважно прочитайте умови бронювання та інформацію про те, оплату з яких кредитних карт приймає готель. Європейські готелі зазвичай працюють з картами системи "VISA", американські - з "MasterCard".
5
Останнім кроком до того, щоб забронювати готель через інтернет, буде оплата. Необхідно в полі, що з'явилося ввести номер вашої пластикової карти.
6
Після того як ви забронюєте готель, вам на електронну пошту прийде лист, де буде вказано, як відмовитися від бронювання. Також в ньому міститиметься схема проїзду, перелік всіх надаваних готелем послуг та її розпорядок.