Як робити скріни в КС.

Серед тих, хто любить витратити вільний від роботи і домашніх справ час, є цінителі комп'ютерних ігор. Хтось грає заради задоволення і щоб розслабитися, хтось грає заради спортивного інтересу. Так чи інакше, багато гравців вважають за краще зберігати на пам'ять свої досягнення, наприклад, роблячи скріншоти.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Fraps.
Інструкція
1
Скріншот (знімок робочого столу або екрану) можна зробити декількома способами, але не кожен із способів буде дієвим на всі 100%. Для будь відеоігри можна зробити знімок екрана 3 способами: - за допомогою клавіші Print Screen на клавіатурі; - за допомогою спеціальних програм; - за допомогою движка відеоігри.
2
Спочатку необхідно запустити гру. Щоб зробити знімок екрана першим способом, достатньо натиснути клавішу Print Screen на вашій клавіатурі, зображення екрану виявиться в буфері обміну. Для його збереження знадобиться будь-яка програма, що працює з піксельної графікою (MS Paint, Paint.net, Adobe Photoshop і т.д.). Запустивши програму, вам потрібно натиснути створити новий графічний документ (натисніть клавіші Ctrl + N) і вставити вміст буфера обміну (натисніть клавіші Ctrl + V або Shift + Insert).
3
В якості спеціальної програми для створення скріншотів можна використовувати найбільш відому з них - Fraps. Дана утиліта проста в налаштуванні, з її допомогою можна зберігати як фото, так і відео з улюблених ігор. Запустіть програму, в головному вікні вкажіть гарячу клавішу, після натискання якої буде проведений знімок з екрану, а також шлях до папки зі скріншотами.
4
Якщо за допомогою програми Fraps можна зробити скріншот з будь-якої гри, клавіша Print Screen не завжди справляється з поставленим завданням. Якщо ви хочете знати точно, що скріншоти у вас вийдуть і немає бажання ставити спеціальні програми, радимо вам налаштувати опцію створення знімків екрану безпосередньо у самій грі. У грі Counter Strike скріншот створюється при натисканні кнопки F5. Якщо у вас їх немає в папці з програмою, перейдіть до налаштувань ігрового процесу і призначте іншу гарячу клавішу для цього дії.
5
Щоб відстежити процес створення файлу знімка екрана, запустіть консоль та натисніть клавішу збереження скріншота.
Зверніть увагу
Як зробити скріншот в Windows. Кнопка Print Screen. Якщо робити скріншоти Вам потрібно від випадку до випадку, тобто трохи і нечасто, то найпростіше буде скористатися кнопкою Print Screen (також вона може називатися «PrtScr») на клавіатурі комп'ютера.
Корисна порада
Саме таким чином можна робити скріни спливаючих вікон, які з'являються, якщо ми наводимо на якесь меню мишкою. Якщо ж ми хочемо зробити при цьому скрін тільки частині екрана, слід натискати Ctrl + PrintScreen, тобто, утримуючи кнопку Ctrl натиснутою, натиснути кнопку PrintScreen.