Як розіслати запрошення в групу. запрошення друзів в групу.

Групи в популярній соціальній мережі вКонтакте - відмінний спосіб розкрутки власних проектів і здобуття популярності. Тому багатьох цікавить питання, як підвищити ефективність групи, і як збільшити кількість запрошень при наявних вКонтакте обмеженнях на розсилку. Є кілька дієвих способів, як розкрутити будь-яку таку групу з нуля без спеціальних знань і навичок.
Інструкція
1
Найлегший спосіб розкрутки - оповістити про новоствореної групі ваших друзів. Для цього поставте прапорець у вашій групі, який допоможе негайно сповістити всіх, хто доданий в ваші друзі, про її існування.
2
Попросіть ваших друзів, що вступили в групу, розіслати запрошення далі. Чим хороший цей метод? Справа в тому, що у кожного з ваших друзів є свої друзі, а у тих свої і т.д. Метод «сарафанного радіо» тут може спрацювати якнайкраще, в той же час, він є найефективнішим серед усіх можливих методів безкоштовної розкрутки будь-якої групи вКонтакте. Адже запрошення, надіслані від друзів, будуть сприйматися людьми набагато простіше, ніж якби запрошення їм прислав якийсь абсолютно незнайомий чоловік.
3
Ви можете самостійно щодня розсилати запрошення про вступ до групи тим людям, які в даний момент знаходяться в мережі. По-перше, людина відразу ж побачить ваше запрошення. По-друге, якщо у нього виникнуть які-небудь питання по групі, він зможе моментально вам написати повідомлення і тут же отримати відповідь на своє питання. Правда, пам'ятайте, ви можете розіслати не більше 40 запрошень до групи в добу.
4
Найміть фрілансерів, які будуть робити всю роботу за вас. Знайти таких людей ви можете на будь-якій біржі фрілансу. Створіть завдання, в якому чітко пропишіть інструкції і чекайте заявок. Середня ціна за таку роботу коливається в межах 10 центів. Відповідно, за запрошення 400-500 чоловік ви можете заплатити всього лише один долар. Приклад такого завдання може виглядати так: «Вам необхідно вступити в таку-то групу вКонтакте і розіслати запрошення своїм друзям. У докладному звіті викладіть список людей, яких ви запросили. "
5
Найпростіший і найменш трудомісткий спосіб - придбати платну програму для розкрутки групп.Установіте програму та перегляньте її функціональними особливостями. Перевірте працездатність корисних доповнень і почніть тестувати їх на своїх группах.Подобний софт для розсилки запрошень, аналогів якого досить багато, дозволяє запрошувати не тільки в групи вКонтакте, а й в інші його сервіси - додатки, зустрічі та т.п.Кроме того, спеціалізований софт допоможе вам знайти цільову аудиторію для групи - користуйтеся пошуком по параметрам, професією, віком, місцем проживання та хобі. З урахуванням того, що на сьогоднішній день запрошення вКонтакте є обмеженими тільки списком власних друзів, такі програми, які оминають обмеження, можуть стати справжнім виходом для власників груп. Крім того, ви можете запрошувати людей в список власних друзів, і вже потім після авторизації запиту на дружбу, запрошувати їх в групу.