Як приготувати сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Суть створаживания молока полягає у згортанні молочного білка. Щоб цього домогтися і отримати сир , можна дочекатися скисання молока в теплому місці або ж прискорити процес, додавши якої-небудь окислює компонент - це може бути сметана, кефір, хлористий кальцій або навіть лимон. Існують різні способи приготування сиру в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • молоко;
    • хлористий кальцій;
    • кефір.
Інструкція
1
Один з традиційних способів приготування домашнього сиру - залишити молоко в теплому місці, поки воно не скисне. Зазвичай це займає близько доби. Дочекайтеся, коли молоко не просто стане кислим на смак, а як би зіщулиться, тобто відокремиться від стінок посуду. Щоб цей процес прискорити, додайте в молоко 1 - 2 столових ложки сметани або кислого молока, або кефіру. Потім поставте банку або бідон зі сквашене молоком у велику каструлю з окропом, накрийте і залиште до тих пір, поки вода в каструлі не охолоне. Після цього потрібно відкинути сир: покладіть в друшляк складену вчетверо марлю і обережно злийте сироватку. Підвісьте сир в марлі за краї і дайте стекти зайвої рідини (приблизно на 10-15 хвилин). Потім покладіть сир в марлі в мисочку, придавите, поставте в холодне місце на 2-3 години. Зазвичай таким способом з трьох літрів молока виходить 600-700 грамів сиру.
2
Сир можна приготувати і з чистого кефіру або будь-якого кисломолочного продукту. Для цього поставте кефір на повільний вогонь і доведіть до кипіння. Потім зніміть з вогню, дайте постояти і охолонути, відкиньте вийшов сир на сито або марлю.
3
Ще один спосіб - заморозити попередньо кефір, потім розморозити і відкинути на сито або марлю. Таким чином теж виходить сирок.
4
Молочнокислі продукти типу кефіру можна не кип'ятити, а прогріти на водяній бані. Для цього налийте кефір в невелику ємність і поставте її в каструлю або миску більшого розміру. У цю каструлю налийте води, доведіть до кипіння і залиште на повільному вогні приблизно на 20 хвилин. На водяній бані сам кефір не кипить, а тільки доводиться до високої температури.
5
Хлористий кальцій, який можна купити в аптеках, теж створаживаться молоко. У кипляче молоко додайте хлорид кальцію і відкиньте на марлю, як було описано вище. На літр молока потрібно приблизно три столові ложки хлориду кальцію.
Корисна порада
Чи не киньте ще не остиглий сир, в цьому випадку він буде гірше на смак і його вийде менше за вагою.