Як зав'язувати великі шарфи. палантини до пальто.

Уміння використовувати аксесуари дозволяє за лічені секунди кардинально змінити образ, залишаючись в одному і тому ж вбранні вранці і ввечері. Навчившись зав'язувати великі шарфи , ви зможете доречно виглядати і в офісі, і на вечірці. Ніхто не здогадається, що ви підготовка до урочистого заходу зайняла у вас буквально пару хвилин.
Інструкція
1
Використовуйте великий шарф в якості яскравого пояса або кушака. Для цього поверніть його навпіл або в чотири рази (ширина пояса залежить від зростання і вашого смаку) і оберніть навколо талії. Закріпіть шпильками або зав'яжіть красивий вузол. Пам'ятайте, що в цьому випадку варто уникати яскравих кофт або штанів, краще, якщо вони будуть однотонними і темних кольорів. Якщо ж ви використовуєте не барвистий шарф, то можна додати кольору в основному вбранні.
2
Перетворіть шарф в елегантну кофточку. Центр хустки заколіть (або зшийте), і розмістіть його на грудях, скріпленої частиною до тіла. Перекиньте краю хустки назад і зав'яжіть їх: нижні на талії, верхні - на шиї.
3
Створіть з великого шарфа спідницю. Цей креативний наряд робиться буквально двома рухами: Закріпіть один кінець шарфа у стегна і оберніть хустку навколо талії. Якщо вас бентежить величина розрізу, скористайтеся другим хусткою і оберніть його, закріпивши з протилежного боку.
4
Використовуйте різні аксесуари: прості шпильки можна замінити оригінальними брошками або шпильками. Якщо є час, зшийте кінці хустки яскравими нитками. Задерикуватий і веселий наряд вийде, якщо закріпити хустку за допомогою веселого значка.
5
Оберніть великий шарф навколо плечей і закріпіть його кінці на грудях. Це справжній елемент вечірнього вбрання, доречного навіть у театрі. Крім того, він візуально робить дівчину більш крихкою, надаючи її образу витонченість і вишуканість.
6
Захистіть голову від палючого сонця, зробивши з широкого шарфа бандану або схожий головний убір. Поверніть хустку трикутником і покрийте голову так, щоб вершина трикутника виявилася біля основи шиї, а дві інших візьміть у руки. Заявяжіте їх поверх третьою.
7
зімітуйте блузку з розкішними воланами: згорніть великий шарф трикутником і зав'яжіть кінці навколо шиї. Одягніть зверху піджак і надійно прикріпіть хустку до лацканом, щоб не було помітно, що це не кофта.