Як лікувати горло немовляті. можна використовувати мазь доктор мом грудничку.

Ваш малюк захворів? Млявість, примхливе настрій, поганий апетит, а іноді і зовсім крик під час їжі або відмова від неї, покашлювання - все це ознаки того, що у малюка запалене горло. Найчастіше мами губляться і не знають, що робити в цьому випадку. Адже більшість препаратів і способів лікування немовлятам не підходять. Тим не менш, є кілька прийомів, що дозволяють не тільки полегшити стан дитини, але й вилікувати його.
Вам знадобиться
  • - розчин хлорофіліпту;
  • - ромашковий чай;
  • - скипидарна мазь;
  • - мазь "Доктор Мом";
  • - тепле пиття.
Інструкція
1
Давайте дитині тепле пиття, як можна частіше, воно пом'якшить роздратовану слизову горла, а так само допоможе швидше вивести інфекцію з організму.
2
Використовуйте свіжоприготований відвар ромашки, якщо ваша дитина не страждає алергією на трави. Для цієї мети дуже зручно купувати готові аптечні фільтр-пакети (на склянку окропу 1 пакетик, остудити). З їх допомогою ви швидко приготуєте відвар заданої концентрації і будете позбавлені від необхідності фільтрувати його. Ромашковий чай дають немовлятам по 1 чайній ложечці 3 рази на добу. Якщо ж дитина не відчуває до нього неприйняття, то можна давати цей відвар замість пиття.
3
Змащуйте горлечко дитини, використовуючи масляний розчин хлорофіліпту, це натуральний препарат (екстракт з листя евкаліпта), що володіє високим бактерицидну дію. Візьміть тонку паличку, на неї намотайте трохи стерильної вати і, вмочивши в розчин, змастіть горло. Якщо дитина смокче пустушку, то можна поступити простіше: капніть 3-4 краплі розчину на соску і дайте її маляті. Ліки розподілиться по ротової полоскі.Ребенок-алергік може непередбачувано відреагувати на нові ліки, тому дача будь-якого препарату повинна проводитися строго з дозволу лікаря.
4
Перед сном змастіть п'ятки крихти скипидарною маззю або нанесіть мазь «Доктор Мом». Дуже добре так само використовувати ялицеве масло, це дасть необхідний зігріваючий ефект. Але не старайтеся занадто і не вкривайте дитини дуже тепло. Терморегуляція у немовлят недосконала, і замість поліпшення ви можете отримати високу температуру. З цієї ж причини не можна проводити всілякі прогрівання, ставити гірчичники.
Зверніть увагу
У грудних дітей розвиток хвороби може протікати дуже стрімко, тому ретельно контролюйте і відзначайте будь-яка зміна в стані малюка і при найменшій підозрі на погіршення звертайтеся до свого педіатра.
Корисна порада
Для найбільш швидкого одужання, підходите до процесу лікування комплексно, спираючись і на підтримку імунітету. Це дозволить вам запобігти перенесення інфекції на верхні дихальні шляхи і уникнути безлічі ускладнень. З цією метою, можна дати дитині анаферон за схемою або закопувати в носик розчин інтерферону (по 1-2 краплі 3 рази на день).