Як відкрити флешку з комп'ютера. відкрити флешку автоматично.

Дискети давно забуті, CD-диски майже не використовуються. Найзручнішим сучасним електронним носієм інформації є флеш-карта. До них відносяться як USB носії, так і карти пам'яті телефонів і фотоапаратів.
Інструкція
1
Щоб підключити до комп'ютера, ноутбука і нетбуку USB- флешку , звільніть USB вхід карти від захисної кришки. У деяких випадках флешка «складається» навпіл, і USB-порт захищається корпусом карти пам'яті. Звільніть його. Розгляньте USB вашої флешки: з нижньої сторони він має плоску пластину, з верхньої - порожній простір. Аналогічно влаштований і USB-вхід на ноутбуці. Вставте флеш-карту в USB комп'ютера.
2
Перевірте флешку на віруси. За замовчуванням антивіруси самі розпізнають підключений пристрій і перевіряють його. Якщо цього не відбувається, відкрийте папку «Мій комп'ютер» і клацніть правою кнопкою миші на ярлик підключеного USB-пристрою. У панелі завдань ви побачите функцію «Перевірити на віруси», натисніть на цей рядок. Час перевірки залежить від кількості та розміру файлів, записаних на флешці.
3
Якщо антивірус схвалює роботу з підключеним пристроєм, ваш комп'ютер пропонує автоматично відкрити флеш-карту. Підтвердіть це дія, натиснувши кнопку «ОК».
4
Якщо у вас відключена система автоматичного відкриття зовнішніх дисків, відкрити флешку можна таким чином. Зайдіть в папку «Мій комп'ютер». Наведіть курсор на ярлик «Новий диск» (залежно від комп'ютера, ярлик може бути названий «USB пристрій», «Зовнішній диск» або ім'ям флеш-карти). Клікніть два раз лівою кнопкою миші на цей ярлик. Як варіант - клікніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть опцію «Відкрити». Починайте працювати з картою пам'яті.
5
Відкрити конкретний файл з карти пам'яті можна через «Провідник». Для цього зайдіть в меню «Пуск», виберіть «Усі програми», а потім вкладку «Стандартні». Клацніть на рядок «Провідник». Програма покаже доступ до папки «Мої документи». Виберіть іншу адресу папки. Щоб відкрити флешку, задайте провіднику шлях в «Мій комп'ютер» і в отрившейся папці знайдіть ярлик підключеного USB-пристрою. Натисніть «Відкрити» в меню Провідника.
6
Решта карт пам'яті відкриваються таким же чином. Якщо ви работаетет з флешкою від телефону, фотоапарата та іншого електронного пристрою, підключати флешку потрібно через спеціальне USB-пристрій - перехідник для різних флеш-карт.Некоторие моделі ноутбуків мають спеціальні входи для подібних карт пам'яті.