Як побудувати турецьку лазню.

Досить великою популярністю в наш час користується турецька баня. Побудувати її можна самостійно. Для цього необхідно тільки знати технологію будівництва та володіти деякими навичками.
Інструкція
1
Для початку потрібно чітко визначити місце, в якому буде розташовуватися лазня. Також потрібно відразу визначитися з її розміром. Відзначимо, зробити баню можна практично в будь-якій частині будівлі. Баню часто роблять в звичайних будинках, котеджах, квартирах та оздоровчих центрах. Це будівля повинна відповідати технічним умовам для будівництва турецької лазні. Врахуйте, окрім приміщення лазні, потрібно відвести місце для технічного блоку, де буде розташовуватися обладнання. До лазні повинні бути проведені комунікації відповідної потужності. Обов'язково потрібно заздалегідь подбати про розташування електричних проводів, каналізації та вентиляції.
2
Турецька лазня повинна складатися з двох приміщень. Основним приміщенням виступає сама турецька баня. Розмір і форма цього приміщення може бути будь-яким. Друге приміщення буде технічним. Воно не повинно бути великим. В технічне приміщення необхідно встановити парогенератор, аромагенератор, фільтр очищення, водопідготовки, систему підігріву підлоги і стін.
3
Технічне приміщення не повинно бути видалено більше ніж на 15 метрів від основного приміщення. Розташовувати цю кімнату найкраще ближче до першої. Це дозволить набагато спростити її управління.
4
Варто обов'язково звернути увагу на матеріали, з яких буде виготовлятися сама конструкція. В даний час досить великий асортимент будматеріалів, які виготовляються спеціально для турецьких лазень. Пам'ятайте, будь-який матеріал повинен відповідати важливим вимогам. Усі матеріали повинні бути термоізоляційними і влагоустойчивими, так як їм потрібно буде витримувати високу вологу і температуру.
5
Далі можна переходити до побудови системи обігріву. Саме ця система є важливим елементом турецької лазні. При її виборі потрібно бути особливо уважним, так як це найважливіший елемент у забезпеченні температури лазні. Обігрів може бути як водяним, так і електричним.