Як побудувати фінський будинок.

Фінський будиночок представляє собою одноповерхову споруду, яка має симетричну двосхилий дах. В даний час будинок по-фінськи - це досить широко поширений тип котеджів.
Інструкція
1
Фінський будиночок найчастіше споруджують з клеєного бруса. Цей будівельний матеріал виготовляють з відбірної деревини. Якісний брус буде довгий час зберігати всі властивості цільного дерева. Він має високу стійкість до перепадів вологості і біологічного ураження. Варто відзначити його чудові теплоізоляційні властивості. Стіни з такого матеріалу будуть добре зберігати тепло навіть у сильні морози. Влітку ж, в будинку буде прохолодно.
2
Практично всі матеріали для будівництва фінського дерев'яного будинку можна придбати на будівельному ринку. На даний момент всі вони виготовляються за відпрацьованими технологіями. Необхідні комплекти деталей виробляються в заводських умовах. У деталей клеєного бруса особливий профіль і в сполучних чашках, і на поверхнях.
3
При зборі деталей найкраще використовувати синтетичний ущільнювач. У підсумку, брус можна укласти ідеально рівно. Стіна буде практично непродуваемая. Дана конструкція дозволяє знизити можливість попадання всередину дощової вологи. Необхідно відзначити, що підгонка деталей при зборці зрубу не потрібно. Споруда з клеєного бруса практично не піддається природної усадки. Стіни такого вдома не піддаються розтріскування і деформації.
4
Як фундамент для будівництва найкраще використовувати бетонну плиту, яка має мінімальний перепад рівнів. Спорудити будинок на готовому фундаменті можна приблизно за 3-4 тижні. Матеріали для будівництва фінського будинку відносно недорогі. Для створення дизайну будинку найкраще звернутися до архітекторів. Саме вони зможуть зробити спеціальний проект. Надійний і теплий, фінський будинок буде радувати своїх мешканців кілька десятиліть, до того ж, виглядає він дуже красиво.