Як надувати повітряні кулі. балончик зі стисненим повітрям для надування повітряних куль.

Що може створити атмосферу свята і безтурботного веселощів краще, ніж різнокольорові повітряні кулі ? З дитинства кожному знайома радість, яку вони дарують. Але чого коштувало в ті часи надути хоча б одна кулька! Сьогодні технології індустрії розваг пішли далеко вперед, кульки роблять з екологічного і м'якого латексу, а надування навіть великої кількості куль в самі стислі терміни цілком під силу одній людині.
Інструкція
1
Спочатку визначте, кулі якого розміру вам потрібні. Якщо ви збираєтеся прикрасити приміщення або відкритий майданчик гірляндами, то вам знадобиться багато куль однакового розміру. Стандартний діаметр куль, використовуваних для виготовлення гірлянд, дорівнює 25 см. Їх потрібно буде надувати за єдиним шаблоном. Професіонали використовують для цього сайзер (шаблон для куль).
2
Накресліть на аркуші картону або пластику отвір у формі квадрата зі стороною 25 см або кола такого ж діаметру. Виріжте отвір. В процесі роботи надуті кульки вставляйте в цей отвір і підганяйте їх розмір під єдиний зразок, випускаючи зайве повітря або піддуваючи кулі до потрібної величини.
3
Кулі наповнюють, використовуючи різні пристосування. Для надування невеликих куль з латексу або фольги оптимально підходить ручний міні-насос. Всуньте наконечник насоса в отвір кулі і надійти кулю за допомогою поршня.
4
Щоб надути латексні кулі великих розмірів, використовуйте спеціальний електричний прилад - ракету для надування повітряних куль. У ньому передбачена опція регулювання надходження повітря.
5
Також існує насос для надування повітряних куль, використовуваний разом з балоном стисненого повітря. На балон надівається спеціальна насадка (відповідно до розміру балона - великим або маленьким). Відкручуючи вентиль на балоні з повітрям, можна регулювати подачу повітря при надування куль.
6
Наповнені повітрям або гелієм кулі потрібно зав'язати так, щоб з них не виходило повітря. Для того щоб зав'язати надутий куля, потрібно взяти його в одну руку, а другий - затиснути хвостик кульки і закрутити його, з силою відтягуючи хвостик. Потім оберніть хвостик навколо вказівного і середнього пальців, щоб утворилася петля. Просмикніть хвостик в цю петлю і затягніть її.
7
Для швидкого зав'язування латексних куль, наповнених гелієм, можна використовувати спеціальні пластмасові диски з стрічкою. А для зав'язування кульок, наповнених повітрям, існують спеціальні розетки на паличці.
Зверніть увагу
При оформленні кулями відкритого майданчика враховуйте, що наповнені повітрям кулі з латексу розширяться ще на 10%, а кулі з фольги, наповнені гелієм, розширяться приблизно на 20%. Також необхідно уникати потрапляння прямих сонячних променів на композиції з шаров.Ізбегайте попадання гелію в дихальні шляхи, бо це погано впливає на мозг.Храніть латексні кулі потрібно в сухому місці при кімнатній температурі, оберігаючи від попадання прямих сонячних і ультрафіолетових променів, щоб уникнути склеювання і деформації.
Корисна порада
Надувайте куля спочатку до максимального розміру, а потім випускайте з нього 10% повітря, так можна продовжити термін служби повітряної кулі, оскільки його поверхня стане більш еластічной.Прежде, чим заповнити кульку гелієм, наповніть його повітрям, а потім спустіть . Цей додатковий маневр дозволить збільшити розмір кулі при надування його гелієм на 10% і збільшити термін його служби. Також при цьому можна уникнути витоку газу, якщо кулька виявиться з дефектом.Не варто заздалегідь надувати кульки гелієм, оскільки надуті кулі зможуть протриматися в повітрі не більше 18 годин (при діаметрі 30 см). Найкраще надувати кульки безпосередньо в день торжества.