Як опублікувати сайт в інтернеті.

Інтернет-сайт дає своєму власникові необмежені можливості. Але для того, щоб їх реалізувати, ви повинні знати, як грамотно розмістити сайт в інтернеті з урахуванням всіх нюансів вибору якісного доменного імені, хостингу та закачки файлів.
Вам знадобиться
  • Домен, хостинг, ftp-клієнт
Інструкція
1
Хостинг - це сервіс, що надає вашому сайту певний обсяг місця на сервері. Залежно від того, платний хостинг або безкоштовний, розмір цього місця буде різнитися. Платний хостинг має низку незаперечних переваг у порівнянні з безкоштовним - за винятком того, що за нього треба платити. Якщо ви виберете безкоштовний хостинг, доведеться змиритися з серйозними обмеженнями у форматуванні і дизайні сторінок, а також з обмеженням у використанні різних способів веб-програмування. Крім того, на сайтах з безкоштовним хостингом хостінгпровайдери за замовчуванням розміщують рекламу. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у створенні і розміщенні сайтів, безкоштовний хостинг може стати гарною відправною точкою. Його надають різні сервіси - Narod.ru, Ucoz.ru, Boom.ru, та інші. Надалі ж прагнете скористатися послугами платного хостингу.
2
Після того, як ви вибрали хостинг, придумайте для вашого сайту доменне ім'я. Воно може складатися з букв, чисел і деяких символів. На безкоштовному хостингу ви отримаєте доменне ім'я третього рівня - воно має бути унікальним і вказується найчастіше при реєстрації в системі. Приклад - name.narod.ru. Якщо ж ви хочете зареєструвати доменне ім'я другого рівня (name.ru), вам доведеться зареєструватися в системі платного хостингу і оплатити використання свого домену. Тарифи у кожного хостера розрізняються, і ви можете вибрати такий сервіс, який найбільш влаштує вас за умовами співпраці, технічної підтримки та фінансової складової. Якщо ви плануєте відкривати сайт якогось серйозного проекту або солідної фірми, кращим варіантом буде покупка доменного імені другого рівня - таку адресу сайту буде сприйнятий більш серйозно, ніж адресу безкоштовного хостингу.
3
Після того, як домен обраний, і ви вже готові до розміщення і наповнення сайту, озаботьтесь завантаженням на сайт всього необхідного контенту. Для цього можна використовувати наявний інтерфейс хостинг-системи, а можна встановити на свій комп'ютер програму для закачування файлів на сервер. Приклад такої програми - CuteFTP. Скачайте програму, встановіть її і зайдіть в налаштування файлового менеджера. Натисніть «Додати сайт» і пропишіть адресу сервера, на який ви будете завантажувати файли. Також вкажіть логін і пароль, за допомогою яких ви будете працювати з сайтом через FTP-клієнт. Після того, як закачка файлів на сервер буде завершена, ваш сайт з'явиться на просторах всесвітньої павутини.
Коли веб-майстер трудиться над створенням сайта довгий час, момент запуску приносить багато радості. Тижня, а може бути і місяці, які пішли на навчання, підготовку, верстку та наповнення ресурсу, не пройшли даром. Ваш сайт вже розміщений на локальному сервері? Час зробити наступний крок.
Інструкція
1
Вам залишилося опублікувати ваш твір у всесвітній павутині. Для цього необхідно дві речі: хостинг і доменне ім'я. Домен - це адреса в мережі, який матиме ваш ресурс. Після того як користувач буде переходити на вашу доменному імені, він потраплятиме на ваш сайт. Домен унікальний. Без нього не можна опублікувати ресурс. Придумайте таке ім'я своєму творінню, щоб воно відображало суть проекту та запам'ятовувалося.
2
Для початку вам потрібно вибрати хостинг. Не заводьте свій сайт на хостингу, що надає безкоштовне обслуговування. Цьому є кілька причин: ви не зможете опубліковувати рекламу на сайті, відповідно, втратите один із способів заробітку, і не зможете користуватися багатьма функціями, які маються на платному хостингу. Щоб вибрати найбільш підходящий, введіть в рядок пошукової системи запит «Хостинг для сайту». Один з найбільш популярних і перевірених - https://cp.timeweb.ru. Майте на увазі, що всі хостинг-компанії пропонують різні послуги і, відповідно, різні ціни. Почитайте в інтернеті відгуки про компанії та зробіть свій вибір.
3
Потім зареєструйте аккаунт на сайті хостингу. Заповніть необхідні дані для реєстрації. Приступайте до створення домену. Для цього виберіть відповідний розділ. Після того як ви введете майбутнє ім'я для свого ресурсу, перевірте його за допомогою кнопки «Перевірити домен». Якщо сайт з таким найменуванням уже мається, придумайте інше. Далі поповните баланс в системі і прив'яжіть домен до сайту (знову ж, натисканням на спеціальний пункт).
4
Зачекайте деякий час (до 24 годин) і завантажте файли на сайт. Для цього в панелі управління аккаунтом на сайті хостингу зайдіть в рядок «Менеджер файлів» і натисніть на «Файл» - «Завантажити». Готово, можете почати наповнювати сайт вмістом.