Як підключити мишку до ноутбука. не вдалося підключитися мишка до ноотбуку.

Сучасні ноутбуки та нетбуки спрямовані насамперед на комфортну роботу і мобільність: їх можна носити з собою у звичайній сумці, вони працюватимуть без додаткових пристроїв. Однак для багатьох користувачів управління ноутбуком за допомогою тачпед і клавіатури стає справжніми тортурами. У цьому випадку необхідна мишка.
Інструкція
1
Сучасні оптичні миші бувають дротові і бездротові. Щоб підключити дротову миша до комп'ютера, виберіть у магазині миша з USB входом. Вставте пристрій в USB-порт вашого комп'ютера і приступайте до роботи. Провідні мишки не вимагають установки спеціальних програм.
2
Бездротові миші набагато мобільніше дротових: використовувати їх можна на відстані декількох метрів від комп'ютера, при цьому не плутаючись в проводах. Однак і у цих пристроїв є невеликі мінуси. Бездротові миші працюють від батарейки чи акумулятора, вставлених в мишу. У зв'язку з меншим споживанням енергії, чутливість мишки знижується. До того ж, слід постійно стежити за рівнем батареї в миші: потужність може пропасти в самий невідповідний момент.
3
Перед початком роботи з бездротовою мишею потрібно встановити спеціальні драйвера в систему ноутбука. Вставте диск в дисковод комп'ютера. Диск з драйвером продається разом з мишею.
4
Після того, як система розпізнає диск, вона запропонує установку програм. Погоджуйтеся з усіма вимогами системи і встановлюйте драйвера, нічого не змінюючи в налаштуваннях. Натискайте «Встановити» і «ОК» при запитах системи.
5
Коли драйвера для миші будуть встановлені, вставте USB-передавач для мишки в порт комп'ютера. Дочекайтеся, поки система розпізнає зовнішній пристрій.
6
Увімкніть кнопку «On» на вашій миші. Вона моментально з'єднається з передавачем і допоможе вам керувати ноутбуком.
7
Якщо на вашому комп'ютері встановлений Bluetooth, ви можете використовувати бездротову Bluetooth мишку . Працювати вона буде так само від власного акумулятора, але з'єднання з ноутбуком здійсниться через зв'язок Bluetooth.
Корисна порада
Регулюйте роботу і чутливість миші за власним бажанням. Для цього зайдіть в меню «Пуск», виберіть вкладку «Панель управління». У вікні, клікніть на ярлик «миша». Встановіть ваші особисті настройки комп'ютерної миші.