Як навчитися укладати волосся. Як улагоджені нарощене волосся.

Жінка завжди прагне до привабливості. Важливу роль в жіночому образі грає зачіска. Чисті, блискучі волосся є предметом гордості. Але навіть самі доглянуті і красиві локони потребують укладанні. Уміння самостійно укладати волосся заощадить купу грошей і часу, що витрачаються в салонах краси. До того ж зробити собі зачіску - це зовсім не так складно, як здається.
Інструкція
1
Вимийте голову перед укладанням. Чисте волосся - половина справи, навіть складна укладання буде виглядати неохайно на брудній шевелюрі.
2
Виберіть для себе оптимальний спосіб укладання волосся, виходячи зі ступеня їхньої поврежденности. Холодна укладання проводиться без застосування фена, прасування та стайлера. Волосся при цьому сохнуть природним шляхом. Холодна укладка не травмує структуру волоса, на відміну від гарячої. Але вона займає більше часу, якого так часто не вистачає. Якщо ваше волосся сильно пошкоджені, не зловживайте гарячими укладками часто.
3
Якщо ви хочете надати акуратний вигляд пухнастим і неслухняним волоссю, навчитеся укладати їх за допомогою фена. На чисте волосся нанесіть невелику кількість пінки для волосся. Накручуйте пасма волосся по черзі на круглу гребінець, витягайте їх по довжині, направляючи струмінь повітря на пасмо. Таке укладання розпрямить неслухняні локони і зробить їх гладенькими. Готову укладку збризніть лаком.
4
Додайте тонким волоссю об'єм: сушіть їх, опустивши голову вниз. Сухе волосся збийте пальцями. Щоб закріпити прикорневой обсяг, збризніть коріння волосся лаком.
5
Якщо ви вирішили зробити хвилясте волосся ідеально прямими і рівними, скористайтеся утюжками для випрямлення волосся. На чисте волосся нанесіть невелику кількість засобу для випрямлення, яке пом'якшить волосся і захистить їх від впливу високої температури. Для зручності і швидкості випрямлення, накрутите сухе волосся на великі бігуді. Потім, знімаючи по одному з них, розпрямляйте утюжками кожне пасмо. Для зручності почніть знімати бігуді з області потилиці. Збризніть готову зачіску лаком для волосся.
6
Зробіть природні хвилі за допомогою великих бігуді-липучок. Висушіть волосся і ретельно розчешіть. Розділіть на невеликі пасма і накрутіть на бігуді-липучки. Підсушіть феном протягом декількох хвилин, після чого зніміть бігуді з волосся. Сформуйте локони пальцями, тільки не розчісуйте. Закріпіть зачіску лаком.
7
Скористайтеся бігуді-бумерангами для створення дрібних пишних кучерів. Напівсухі розчесані пасма туго накручуйте на бігуді до коренів волосся, після чого кінці бумерангів розведіть в різні боки, щоб закріпити іх.Висушіте волосся феном, після чого акуратно зніміть бігуді з волосся. Сформуйте кучері пальцями, що не розчісуйте. Закріпіть укладку лаком або гелем для фіксації.
8
Щоб надати покладеним волоссю оригінальний вид, використовуйте в зачісці різні затискачі, шпильки, каблучки, прикраси для волосся, що підходять до вашого стилю і одязі. Все це зробить вашу зачіску красивою, акуратною, цікавою, а вас - досконалої і привабливою.