Як провести звичайний день.

Словосполучення "звичайний день " для кожної людини має свій сенс: хтось проводить його на роботі, хтось з дітьми, хтось за кермом і т.д. Але цілком у ваших силах зробити таку буденність не сірою і нудною, а щасливою і приємною. Адже зі звичайних днів складається велика частина життя, тому не витрачайте час даремно, а устигайте робити їх радісними.
Інструкція
1
Посміхніться новому дню. Скільки б справ не належало виконати, скільки клопоту не звалилося на ваші плечі - дивіться на все позитивно. Чи не страждайте, наприклад, про те, що знову потрібно йти на роботу. Навпаки, налаштовуйте себе на отримання задоволення від майбутніх справ. Контрастний душ, зарядка і легкий сніданок допоможуть збадьоритися, забути про млявість і сонливість.
2
Ретельно підберіть одяг, парфуми, косметику (при необхідності). Напевно, всім приємно усвідомлювати свою неперевершеність - це вельми піднімає настрій. Для того, щоб добре виглядати не потрібно мати якийсь привід. Просто порадуйте себе і оточуючих.
3
Після гарного початку дня можна приступати до повсякденних обов'язків. Не забувайте про позитивний настрой в будь-якій справі. Чи не загострювати увагу на негативних емоціях. Навіть при якомусь конфлікті або неприємностях намагайтеся зберігати спокій і не псувати собі весь день.
4
Якщо ж ваш "звичайний день" не завантажений, то можна провести його собі на втіху. Відвідайте тих, з ким рідко бачитеся або затейте генеральне прибирання квартири, згадайте про те, що вам давно хотілося зробити, але чомусь відкладалося.
5
Коли все буде виконано, зайдіть в магазин, купіть продукти до вечері: купите що-небудь особливе. Не тому, що якесь свято, а для того, щоб і в повсякденності з'явилася маленька "родзинка". Побалуйте дітей, якщо вони у вас є. Близьким така поведінка безумовно сподобається. Якщо після виконаних справ не хочеться займатися кулінарією, то придбайте що-небудь готове. Можна влаштуватися біля телевізора і в повній мірі відчути домашній затишок. У разі, якщо вам не подобається сидіти вдома, то сходіть кудись з друзями або рідними. Головне, добре провести вечір і виспатися, адже далі вас чекає ще один звичайний, радісний день.