Як приготувати рибу в сметані. Як приготує рибу cvtnfyt.

Річкову і озерну рибу , таку як карась, судак, короп, окунь частіше готують в сметані, ніж морську. Сметана допомагає відбити характерний запах твані, робить м'ясо риби ніжним і делікатним. Крім того, риба, запечная цілком під золотистою скоринкою зі сметани - красиве і дуже смачне блюдо.
Вам знадобиться
  • 1,5 кг риби
  • 150 г сметани
  • Кріп
  • Петрушка
  • Сіль
  • Перець
  • Коріандр
Інструкція
1
Очистіть рибу від луски. Якщо вона не випотрошена - виймайте нутрощі. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити жовчний міхур, інакше, риба може придбати неприємний гіркуватий присмак. Риба, запечена в сметані, готується цілком, разом з головою, тому потрібно обов'язково видалити зябра: в них затримуються частинки піску, мулу і бруду. Після цього промийте рибину під струменем холодної води і обсушіть її серветкою.
2
Посоліть рибу і посипте її меленим чорним перцем зовні і зсередини. Додайте трохи коріандру. Обмажте з усіх боків рослинним маслом - соняшниковою або оливковою. Вкладіть в черевце гілочки петрушки і кропу.
3
Інший спосіб підготовки може застосовуватися до риб, в яких багато кісток. Рибу слід розрізати навпіл уздовж хребта і видалити хребет. Після цього прибираються черевні кістки, і робляться два бічних надрізу зсередини назовні. Що з'явилися в розрізах кістки також слід видалити. Після цього філе складається в колишню форму і далі запікається як ціла риба.
4
Змастіть деко рослинним маслом, укладіть на середину рибу. Наберіть в стакан приблизно 50 грам води і вилийте на деко. Це необхідно зробити, щоб риба в духовці не підгоріла.
5
Поставте деко в попередньо розігріту до 150 градусів духовку. Тримайте там рибу 20-25 хвилин. Потім вийміть її і гарненько обмажте сметаною, не знімаючи з дека. Сметану для цієї страви краще брати пожирнее, щоб менше стікала при запіканні. Після того, як риба обмазана, поверніть її духову шафу. Тримайте в ньому ще 10-15 хвилин. В результаті повинна утворитися апетитна золотава скоринка. Якщо цього не сталося, включите на п'ять хвилин гриль, щоб риба підрум'янилася.
6
Класичними гарнірами до рибних страв є картопля і рис. Риба в сметані прекрасно поєднується як з картопляним пюре, так і із звичайною вареною або смаженою картоплею. Рис слід варити недовго, щоб не розвалився, а зберіг форму. Страву можна прикрасити зеленню, салатом, овочами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=biOBRXA4NMQ
Зверніть увагу
Чи не перегрійте духовку. Очищена від луски риба може прилипнути до листу намертво, і отскоблить її сліди буде дуже непросто.