Як розмістити рекламу на сайті.

Інтернет-сайт може приносити своєму власникові не тільки популярність і інформаційну популярність, але і цілком відчутний матеріальний дохід. Саме тому кожному власнику персонального сайту буде корисно дізнатися, як саме потрібно розміщувати на власному ресурсі рекламу для отримання прибутку.
Інструкція
1
Щоб стати учасником Яндекс.Директ, вам необхідно мати сайт на платному хостингу, а так само щодня оновлювану на ваш ресурс аудиторію понад 300 осіб. Яндекс.Директ може як виняток прийняти так само сайти на безкоштовному хостингу, але тільки в тому випадку, якщо вони розміщені на narod.ru. Яндекс.Директ відрізняється універсальністю і зручністю оплати реклами - ви можете отримувати кошти через систему Яндекс.Деньги, або переводити їх на банківську карту. Для того, щоб розміщувати рекламу від Яндекс.Директ на своєму сайті пройдіть безкоштовну процедуру подачі заявки на модерацію.
2
На сервісі Бігун ви можете зареєструватися, навіть якщо ваш сайт не знаходиться на платному хостингу. Приймаються до участі будь-які ресурси з відвідуваністю не менше 300 осіб. Оплата в цій системі здійснюється банківським переказом або через систему WebMoney.
3
Система Google AdSense буде приваблива для користувачів, чиї сайти поки ще нізкопосещаеми. Google AdSence не ставить обмежень по чисельності вашої аудиторії. Однак, обмеження присутній за розміром мінімальної виплати - вона становить 100 доларів і проводиться за допомогою банківського переказу або популярною платіжної системи Rapida. Реєструйтеся і встановлюйте вподобаний код блоку реклами на свій ресурс.
4
Варіант з прямими рекламодавцями найбільш складним і підходить тільки для тих веб-майстрів, які готові запропонувати рекламодавцеві дійсно перспективний і цікавий ресурс, реклама на якому буде вигодной.Предложіте прямим рекламодавцям різні варіанти розміщення банерів, яких посилань з помісячною оплатою на вашому сайті. Заохочуйте постійних замовників знижками в 10-15%, тоді їх прихильність вашому ресурсу буде практично гарантована.