Як вимкнути файрвол.

Мережевий екран, файрвол або брандмауер - різні назви спеціальної програми, покликаної забезпечити безпеку комп'ютера при роботі в Інтернеті. При певних обставинах (наприклад, використанні локальної мережі) може знадобитися відключення файрволу для збільшення продуктивності системи.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що вимикання брандмауера різко підвищує уразливість комп'ютера для шкідливих додатків. Переконайтеся в тому, що всі Інтернет-програми завершені і перервіть Інтернет-з'єднання.
2
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Виконати» (для Windows XP) або «Панель управління» (для Windows 7).
3
Введіть Firewall.cpl у вікні і натисніть OK (Windows XP) або перейдіть за посиланням «Включення і відключення брандмауера Windows» (Windows 7).
4
Підніміть прапорець в рядку «Вимкнути (не рекомендується)» в новому вікні "Брандмауер Windows» (Windows XP) або «Включення і відключення брандмауера Windows» (Windows 7). Підтвердіть вибір натисканням OK.
5
Поверніться в меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління».
6
Виберіть «Адміністрування» в новому вікні і увійдіть в розділ «Служби».
7
Викличте службове меню правим кліком миші на пункт «Брандмауер Windows».
8
Виберіть «Властивості» і натисніть кнопку «Стоп».
9
Виберіть «Відключено» в блоці «Тип запуску». Тепер файрвол вимкнений, а служба Windows відключена.
10
Виключіть службу файрволу з автозапуску. Для цього відкрийте меню «Пуск» і введіть msconfig в рядку пошуку. Натисніть клавішу Enter.
11
Виберіть вкладку «Служби» і зніміть прапорець з пункту «Брандмауер Windows». Підтвердіть вибір натисканням ОK. Тепер файрвол НЕ запускатиметься при кожному завантаженні системи.
Зверніть увагу
Файрвол не замінює антивірус. Ці дві програми повинні працювати одночасно.
Корисна порада
Багато користувачів віддають перевагу файрвол сторонніх виробників через можливість більш гнучкого налаштування.
Останні версії операційних систем Windows володіють підвищеним рівнем безпеки. Вбудований брандмауер відмінно справляється з поставленими завданнями. На жаль, робота цієї утиліти іноді сильно заважає налаштувань деяких програм.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в системі Windows XP, то відкрийте меню «Пуск» і виберіть підміню «Панель управління». Тепер перейдіть до пункту «Безпека» і відкрийте вкладку «Брандмауер Windows».
2
Перейдіть по посиланню «Включення і відключення брандмауера» і дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Тепер поставте галочку поруч з пунктом «Вимкнути» і натисніть кнопку Ok.
3
Для переходу до потрібного меню налаштувань існує більш швидкий спосіб. Натисніть клавіші «Пуск» (Win) і R. В з'явилося поле з заголовком «Виконати» введіть Firewall.cpl і натисніть клавішу Enter. Відкрийте вкладку «Загальні» і виберіть пункт «Вимкнути».
4
Для відкриття потрібного меню в системі Windows Seven натисніть кнопку «Пуск». Тепер введіть в поле пошуку, розташоване в нижній частині панелі, рядок shell: ControlPanelFolder. У меню, виберіть пункт «Брандмауер Windows».
5
Перейдіть по посиланню «Включення і відключення брандмауера». Клікніть по пункту "Відключити". Виконайте цю процедуру для всіх потрібних типів мереж.
6
Після виконання описаних дій натисніть кнопку Ok і перейдіть в меню «Зміна параметрів повідомлень». Вимкніть нагадування системи про неактивності брандмауера.
7
Іноді розумніше повністю відключити стандартний фаєрволл системи. Відкрийте панель управління і виберіть пункт "Адміністрування".
8
Перейдіть до загального списку служб, присутніх в даній системі. Знайдіть пункт «Брандмауер Windows». Клікніть по ньому правою кнопкою миші і відкрийте властивості.
9
Перейдіть до вкладці «Загальні» і знайдіть поле «Тип запуску». Виберіть параметр «Відключено». Збережіть зміни. Перезавантажте комп'ютер.