Як вставити карту на сайт.

Час від часу у будь-якого веб-майстри виникає потреба розміщення на своєму сайті власної карти, яка демонструє розташування того чи іншого об'єкта в місті і пояснюватиме правила проїзду по якомусь маршруту. Можливість такого розміщення дає, наприклад, популярний сервіс Яндекс.Карти. Даний сервіс дозволить вам швидко і легко створити доступну і яскраву карту.
Інструкція
1
Скористайтеся своєю реєстрацією на yandex.ru або зареєструйтесь для отримання нового аккаунта на сервісі.
2
Після проходження реєстрації зайдіть у вкладку «Карти», ви побачите кнопки «Створити», «Перегляд» і «Код для вставки».
3
В першу чергу вам необхідно створити карту. Починайте наносити на неї потрібні елементи, об'єкти, підказки та лінії, а також точки призначення. В цьому вам допоможуть інструменти форматування карти, які ви побачите в тому ж вікні в лівому верхньому кутку.
4
Коли карта буде готова, натисніть на кнопку «Перегляд», ви побачите свою карту в тому вигляді, в якому вона буде розміщена на вашому сайті. Якщо в готовому варіанті вас щось не влаштує, ви в будь-який момент зможете повернутися до редагування і виправити недоліки.
5
Тепер у вас є все, щоб помістити карту на сторінку свого сайту, натисніть на кнопку «Код для вставки», після чого система видасть вам готовий код для вставки на сайт. Скопіюйте отриманий код і розмістіть його в тому місці ресурсу, де хочете побачити готову карту.
Корисна порада
Подібні карти можна створювати за допомогою різних сервісів, процедура створення і розміщення готової карти на сайт на кожному з них приблизно ідентична. За допомогою сервісу Google Maps, ви можете не тільки створити потрібну вам карту, а й подивитися будь-які вас об'єкти з супутника.
Багато людей, вперше використовуючи банківську карту, стикаються з деякими труднощами при знятті коштів через банкомати. В результаті доводиться просити перехожих пояснити, як правильно її вставляти, щоб отримати гроші. При цьому можна потрапити на шахрая, який скористається невмінням людини в особистих цілях.
Інструкція
1
Огляньте уважно банкомат і знайдіть приймальне отвір. Бажано це зробити в той час, як стоїте в черзі, щоб не затримувати оточуючих. Обережно підглянете за діями інших людей. Якщо нікого крім вас немає у банкомата, спокійно вивчіть його основні отвори і кнопки. Більшість даних пристроїв мають приймальне отвори для банківських карт, яке позначається стрілочкою або відповідним написом, отвори для видачі грошей і отримання чека.
2
Вивчіть банківську карту . В основному всі вони мають однакову стандартну конструкцію. В одного боку номер карти, а з іншого магнітна смуга. Вставляти в банкомат її необхідно так, щоб магнітна смуга була знизу праворуч. Іншим орієнтиром служить спеціальний малюнок на верхній стороні карти. Як правило, вона вставляється в банкомат так, щоб малюнок був спереду зліва. Аналогічним способом вставляється і карта з чіпом, що нагадує сим- карту телефону.
3
Вставте банківську карту в приймальне отвір банкомату. Якщо ви все робите правильно, то в певний момент відчуєте, як пристрій самостійно втягує картку всередину. Відпустіть її. Не варто з силою вставляти карту в банкомат. Якщо пристрій її не втягує, можливо, воно несправне і варто утриматися від його використання.
4
Дочекайтеся завантаження інтерфейсу банкомата. На екрані з'явиться напис, що пропонує вибрати мову інтерфейсу. Для вибору необхідно натиснути відповідну кнопку, розташовану по краю дисплея. Введіть ПІН-код. При цьому необхідно стежити, щоб знаходяться поруч люди не бачили що набирає комбінацію. Цифри для набору знаходяться під монітором. Натисніть кнопку «Введення». Тепер ви спокійно можете подивитися залишок на рахунку або зняти необхідну суму.