Як контролювати персонал.

Контроль є невід'ємною частиною управлінської діяльності завідувача дитячого садка. Він дозволяє відстежувати якість освітніх послуг в ДНЗ, а також всієї діяльності в цілому.
Інструкція
1
Контрольна діяльність адміністрації дошкільного закладу повинна бути приведена в систему. Тільки тоді він стане доцільним і результативним. Безсистемний підхід до контрольної діяльності, її періодичність знизять якість освітнього процесу. Крім того, це негативно позначиться на психологічному стані колективу.
2
Вся контрольна діяльність повинна бути спланована. Контроль є частиною річного плану дошкільного закладу. Разом з іншими розділами план контролю на рік доноситься до відома педагогів на першому педагогічній раді в навчальному році. Крім того, контроль також прописується в плані на поточний місяць.
3
Для проведення контролю необхідно скласти положення про контрольної діяльності, яке є локальним актом ДНЗ. На підставі цього акта розробляється положення на кожен вид контролю (адміністративний, персональний , фронтальний, індивідуальний і т.д.). У ньому вказуються терміни проведення контролю, об'єкт контролю, хто контролює, форма звітності.
4
Для кожного виду контрольної діяльності розробляються карти контролю. В них закладаються всі критерії оцінки контрольованого об'єкта, оціночна шкала, висновки та пропозиції. Після контролю діяльності педагога він повинен поставити в карті свій підпис у тому, що він згоден або не згоден з оцінкою його діяльності, висновками і пропозиціями.
5
Для проведення контролю необхідно залучати медичний персонал, фахівців з вищою кваліфікаційною категорією. В окремих випадках, коли необхідно відстежити якість приготування їжі на харчоблоці, допустимо запрошення батьків вихованців. Після закінчення контролю всі його результати заносяться в довідку про контроль. Вона також відображає всі зроблені висновки та пропозиції.
6
Результати контролю повідомляються педагогам. В окремих випадках, при негативних результатах, інформація співробітнику повідомляється в індивідуальному порядку.