Як поліпшити інтелект.

Життя раз у раз підкидає задачки, для вирішення яких потрібна гнучкість розуму, кмітливість і кмітливість. Людський мозок, як і м'язи, вимагає постійного тренування, інакше здатність справлятися з проблемами і нестандартними ситуаціями поступово ослабне.
Інструкція
1
Найдієвіший і широко відомий спосіб розвинути інтелект - це, звичайно ж, учеба. Прогризаючи діри в «граніті науки», ви влаштовуєте відмінну тренування власним мозку. Щоб поліпшити пам'ять, почніть вчити напам'ять вірші улюблених російських поетів, а також заучувати слова якого-небудь іноземної мови. Читаючи книгу, не просто захоплюйтеся сюжетом, а й звертайте увагу на задумку автора, промальовування героїв і використання мовних засобів. Зустрівши незнайоме слово не полінуйтеся подивитися його значення в словнику, розширюючи свій лексикон.
2
Спробуйте виконувати звичні дії другий, не робочою рукою. Якщо ви правша, то тримайте ложку, застібайте і розстібайте одяг, малюйте лівою рукою, якщо ж лівша - то навпаки. Поступово ускладнюйте завдання. Ця вправа допомагає активізувати роботу обох півкуль.
3
Відмовтеся від телевізора. Під час перегляду численних ток-шоу, серіалів і просто безцільного «клацання» каналів, ресурси мозку абсолютно не задіяні. Крім того, мерехтіння екрану, швидка зміна картинок і звукового супроводу не дають відпочити нервовій системі. Саме тому пара годин, проведених перед телевізором, призводять до почуття спустошеності.
4
Читайте класику. Якщо ваше знайомство з шедеврами світової літератури обмежилося шкільною програмою, то прийшов час надолужити згаяне. Хороші книги вчать грамотно викладати свої думки, вибудовувати логічні ланцюжки і крім того, допомагають розширити словниковий запас. Переживаючи разом з героями художніх творів, ви будете розвивати не лише свій інтелект, а й емоційність.
5
Висипайтесь. Сон - своєрідна «перезавантаження» мозку. Тому для гарної його роботи, потрібно проводити в ліжку не менше 8 годин на добу. Якщо є можливість, то до нічного сну варто додати і післяобідній відпочинок. Подрімавши годинку, ви дозволите мозку краще засвоїти отриману за ранкові години інформацію, а також підготуватися до отримання нових знань. І тоді ясність розуму зберегтися до самого вечора.
6
Для того, щоб підтримати здатність до сприйняття та вивчення інформації, потрібно дотримуватися особливої дієти. В першу чергу, варто забезпечити мозок ненасиченими жирними кислотами, а значить доведеться полюбити морську рибу: скумбрію, палтуса, сьомгу. Хліб з борошна грубого помелу, кольорова капуста, яєчний жовток - джерела вітамінів групи «В», необхідних для повноцінного розвитку інтелекту. Вітамін «С» підвищує швидкість мислення, «А» - допомагає поліпшити концентрацію уваги. Тому в меню обов'язково мають бути присутні цитрусові, зелені яблука, моркву і молочні продукти.