Як заробити на відпочинок.

Вартість туристичних путівок навіть на самі ходові напрямки сьогодні не можна порівняти з середніми зарплатами, і відпочинок всією сім'єю може суттєво вдарити по бюджету. Однак заробити на канікули без додатково стресу цілком можливо, якщо підійти до даного питання грамотно.
Інструкція
1
Візьміть за правило відкладати 10-15% від суми вашого доходу, яким би він не був. Відкрийте депозитний рахунок в перевіреному банку і поповнюйте його щомісяця. Ці заощадження додадуть вам впевненості в собі, оскільки ви зможете розраховувати на них у критичній ситуації. Але сприймати їх ви повинні саме як заощадження на майбутній відпочинок.
2
Заздалегідь виберіть місце, куди б ви хотіли поїхати відпочивати. Прорахуйте всі наявні варіанти маршруту, перельоту, розміщення на курорті. Купуючи готовий турпакет, ви, як правило, переплачуєте. При грамотній самостійної організації відпочинку ви можете суттєво зекономити. Практикуйте раннє бронювання. Далеко не на всі напрямки можна купити гарячі тури за зниженими цінами. Якщо ви будете купувати квитки заздалегідь, ви отримаєте додаткову знижку.
3
Якщо ваш нинішній заробіток не дозволяє нічого відкладати, знайдіть невелику понаднормову роботу. Обов'язкова умова: ця робота повинна займати не більше години на день. Це може бути редагування або набір текстів, бухгалтерські послуги, шиття, модерація форуму. Заведіть для гонорару за що їх послуги окрему банківську карту або електронний гаманець. Нехай вас не бентежить, що щоденна оплата буде занадто низькою. Якщо ви не будете знімати ці гроші з рахунку, в кінці року у вас накопичиться достатня сума на відпочинок.
Зверніть увагу
Беріть кредит на відпочинок лише в крайньому випадку. Якщо ви не змогли накопичити цю ж суму за рік, то виплачувати кредит вам буде ще складніше.
Корисна порада
Якщо ви володієте організаторськими здібностями, то зможете зібрати групу будь-якого віку для відпочинку. В даному випадку ви зможете поїхати безкоштовно або зі значною знижкою як керівник.