Як підключити точку доступу.

Багатьом користувачам доводиться рано чи пізно стикатися з необхідністю настройки бездротової мережі вдома або в малому офісі. Вельми популярним обладнанням для точки доступу служить роутер Zyxel P330W, чиї настройки прості, універсальні і можуть легко бути використані в будь-який інший точці доступу, включаючи персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Зайдіть в панель налаштувань web-інтерфейсу роутера, для чого перейдіть по внутрішньому ip-адресою його розміщення. Виберіть розділ "Wireless", пункт "Basic settings".
2
Зніміть прапорець з пункту "Disable access point".
3
Виберіть стандарт wi-fi, на якому працюватиме ваша точка доступу. Краще вибрати B + G, для кращої універсальності.
4
Наступний пункт - швидкість передачі даний в бездротової мережі. Варіюється від 1 до 54 MBit, але краще вибрати пункт "Auto", тоді кожний підключений клієнт буде працювати з його максимальною швидкістю.
5
Режим роботи вашого роутера виставте як "AP", що означає "Access point".
6
В поле SSID виберіть ім'я своєї мережі, тут фантазія не обмежена.
7
Перейдіть у вкладку "Security" розділу "Wireless" web-інтерфейсу і в поле "WPA Pre-Shared Key" вбийте пароль, за яким можна буде увійти в вашу бездротову мережу.
8
Користуйтеся бездротовою мережею у вашому будинку або офісі.
Зверніть увагу
Zyxel P330 - не єдиний і, можливо, не найпоширеніший роутер, працюючий одночасно як точка доступу. Однак його настройки досить типові і, в тому чи іншому вигляді, присутні в налаштуванні всіх точок доступу.