Як налаштувати тюнер на супутник.

Налаштування супутникового тюнера представляє собою складний процес. В першу чергу це пов'язано з безпосередньою налаштуванням антени, для чого використовується спеціальне обладнання. Люди, які вперше намагаються налаштувати супутникові тюнери, стикаються з рядом труднощів.
Вам знадобиться
  • роз'єми підключення тюнера до телевізора і антени, супутниковий тюнер, супутникова антена, телевізор, керівництво по експлуатації тюнера.
Інструкція
1
Першим етапом при налаштуванні супутникового тюнера є виклик фахівця, який за допомогою спеціального обладнання націлить (спозіціонірует) супутникову антену на потрібний супутник. На жаль, самостійно виконати цю дію не можна.
2
Супутникові тюнери і телевізори мають різні роз'єми для підключення. Необхідно вибрати той, через який вироблятиметься підключення супутникового тюнера до телевізора. Сучасні телевізори мають різноманітні роз'єми підключення. В основному використовують штекер типу «тюльпан» або HDMI, якщо тюнер і телевізор дозволяють його використовувати.
3
Після підключення всіх роз'ємів приступаємо до налаштування тюнера. Для цього необхідно вибрати будь-який канал і відповідний тип настройки. Якщо тип AUTO, настройка проходитиме в автоматичному режимі, причому знайдені канали будуть автоматично зберігатися в пам'яті тюнера, буде записуватися їх порядковий номер по мірі знаходження наступних нових програм. Також можна вибрати тип настройки «Вручну» - тоді налаштований буде тільки той канал, який обраний на момент настройки. Для зміни наступного каналу доведеться вибирати самому настройщик відповідну команду. Також є точна настройка, яка більш вдало налаштує конкретний канал.
4
Основна настройка вважається закінченою, тобто можна експлуатувати супутниковий тюнер. Однак крім основної настройки, у тюнера є додаткові настройки, які роблять його експлуатацію більш комфортною. Наприклад, тюнер можна налаштувати на авто- включення і виключення, виставити дату і час. Також деякі тюнери дозволяють автоматично записувати відео на персональний комп'ютер або зовнішній носій.