Як намалювати латаття.

Латаття - дуже красиві квіти. Особливо вони виглядають на тлі води. Дивно, але бутон починає спливати з води за пару хвилин до сходу сонця і розкривається, як тільки сонячні промені торкнуться бутона. Спробуємо намалювати цей чарівний квітка.
Вам знадобиться
  • олівці, альбомний аркуш.
Інструкція
1
Накидайте малюнок олівцем на папері. І почніть малювати листочки у латаття. Візьміть фіолетовий, синій, зелений і жовтий олівці. Штрихи наносите блідо синім олівцем, а на нього фіолетовий відтінок. Лівий листок почніть зафарбовувати з жовтого олівця, потім прітемніть синім, зеленим і фіолетовим.
2
Використовуйте синій і фіолетовий олівець для далеких листочків, вони більш засвічені. На одному листочку намалюйте крапельку води. Заштрихуйте листочок синім кольором, область на листочку під крапельку залишайте не зафарбованою.
3
Прорисуйте крапельку. Зробіть відблиск на ній - це біла плямочка, яка не закрашено. У тіні краплі потрібно теж залишити ні закрашене цятка. Прорисуйте всі пелюсточки квітки. Вода навколо латаття закрашивается сірим кольором, щоб вона згодом мала сірувато - синій або сталевий відтінок.
4
Зафарбуйте по сталевому кольором зеленим, синім, фіолетовим кольором. Намалюйте зеленим кольором листок латаття, що знаходиться під водою. Зафарбовуйте темно-зеленим кольором, а потім зверху синім кольором, штрих горизонтальними лініями. Прорисуйте жовтим олівцем ледь помітні під водою стеблинки. Під латаття на листочок затекло трохи вода. Прорисуйте її синім і зеленим кольором.
5
Додайте тіней за допомогою чорного олівця. Прорисуйте біля самого краю падаючі різкі тіні. Листочок латаття зафарбуйте зеленим олівцем. Прожилки зробіть світлими. Зафарбуйте зеленим кольором листочок, а прожилки олівцем обійдіть, що не зафарбовуйте.
6
Зробіть вгорі лист латаття зеленого кольору, а по краю намалюйте фіолетовий плавний контур. Посеред ближнього листочка, на якому знаходиться латаття, намалюйте велику краплю води. До кінця зафарбуйте воду, яка знаходиться на передньому плані. Можна намалювати і жабу поруч з лататтям, але це за бажанням.
Зверніть увагу
Необхідно нагадати, що кольори можуть змінитися, якщо розмивати олівці водою. Зелений і чорний можуть трохи розмитися, тобто стати блідіше. Колір фіолетовий і синій стануть яскравіше.
Корисна порада
Малюйте латаття краще акварельними олівцями. Кольори будуть яскраві, ніж у звичайних олівців.